[اعلامیه] اپلیکیشن خرید همراه با تخفیف ایرانسل رونمایی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد [اعلامیه] اپلیکیشن خرید همراه با تخفیف ایرانسل رونمایی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران ایرانسل از معرفی نرم افزار کاربردی «پیشنهاد» بعنوان اپلیکیشن ویژه خرید همراه با تخفیف، در نمایشگاه ایران تلکام2015 خبر داد.

[اعلامیه] اپلیکیشن خرید همراه با تخفیف ایرانسل رونمایی شد
,پیشنهاد,ایرانسل,کاربردی,[categoriy]

آکاایران: [اعلامیه] اپلیکیشن خرید همراه با تخفیف ایرانسل رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، کاربران گوشی های هوشمند با استفاده از این برنامه کاربردی می‌توانند از طریق تلفن همراه به تخفیف‌های ارائه شده از سوی انواع کسب‌وکارهای تجاری بر اساس موقعیت مکانی خود دسترسی داشته باشند و در صورت علاقه، دوستان خود را به این برنامه دعوت کنند و پیشنهادها و تجربه‌های خود را با آنها به اشتراک بگذارند.

با استفاده از نرم‌افزار کاربردی پیشنهاد، می‌توان ضمن جست‌وجو در میان مکان‌ها، تخفیف‌ها و پیشنهادهای سطح شهر، نسبت به سفارش و خرید کالا و خدمات مورد نظر بر اساس موقعیت جغرافیایی اقدام کرد.

به گزارش آکاایران همچنین این نرم‌افزار، امکان جست‌وجوی نام کاربری دوستان و افزودن به لیست دوستان من، اطلاع از موقعیت مکانی و آخرین فعالیت‌های آنها را فراهم کرده است.

کاربران می‌توانند نرم‌افزار کاربردی پیشنهاد را از صفحه اختصاصی این اپلیکیشن در وب‌سایت ایرانسل به نشانی pishnahad.irancell.ir و یا بازار اندرویدی Myket دانلود و نصب کنند.

نمایشگاه بین المللی ایران تلکام2015، به‌عنوان بزرگترین رویداد سالانه نمایشگاهی حوزه فناوری ارتباطات کشور، تا 7 مهرماه از ساعت 9 تا 17، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر است و ایرانسل در این نمایشگاه، در سال اختصاصی 27 و غرفه‌های فضای باز، آخرین محصولات وخدمات خود را با محوریت شعار «تجربه زندگی دیجیتال» به نمایش گذاشته است.
 

منبع :

[اعلامیه] اپلیکیشن خرید همراه با تخفیف ایرانسل رونمایی شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات