ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا کنون روی ۱۱۰ میلیون ابزار نصب شده است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا کنون روی ۱۱۰ میلیون ابزار نصب شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران از آنجایی که ارتقا به ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز ۷ و ۸ مایکروسافت به شکل رایگان عرضه شده است، جای شگفتی نیست که بسیاری از کاربران شانس استفاده از آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت را از دست ندهند.
 
ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا کنون روی ۱۱۰ میلیون ابزار نصب شده است
,microsoft,windows 10,microsoft windows10,[categoriy]

آکاایران: ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا کنون روی ۱۱۰ میلیون ابزار نصب شده است

در حقیقت تنها یک روز پس از عرضه رسمی ویندوز ۱۰ شرکت مایکروسافت اعلام کرد که ۱۴ میلیون کاربر آن را نصب کرده اند و در کمتر از یک ماه این عدد به ۷۵ میلیون نصب رسید. 
 
شب گذشته هم در کنفرانس مایکروسافت، تری میرسان از مدیران این شرکت آمار جدیدی را عرضه کرد.  طبق اعلام وی ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا به اینجا موفق شده بر روی ۱۱۰ میلیون دستگاه به حکمرانی بپردازد. این عدد هنگامی جذاب تر و عجیبتر می‌شود که دریابیم سیستم عامل تازه مایکروسافت تنها ۱۰ هفته است که وارد بازار شده.
 
به گزارش آکاایران علاوه بر این باید افزود که حجم عظیمی از این ابزارهای ارتقا یافته به ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران معمولی قرار دارند و تنها ۸ میلیون کامپیوتر متعلق به شرکتها و مشاغل مختلف در این لیست ۱۱۰ میلیونی دیده می‌شوند.
 
آیا شما از این ویندوز استفاده کرده‌اید؟ نظرتان درباره ویندوز ۱۰ مایکروسافت چیست؟
 
 

 

منبع :

ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا کنون روی ۱۱۰ میلیون ابزار نصب شده است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات