آکاایران مشتریان لهستانی ال جی اولین هایی خواهند بود که این به روزرسانی اندروید را دریافت می کنند.
آغاز عرضه اندروید ۶ مارشملو با ال جی G4

آکاایران: آغاز عرضه اندروید ۶ مارشملو با ال جی G4

کسانی که گوشی هوشمند G4 ال‌جی را دارند اولین کسانی خواهند بود که سیستم‌عامل اندروید ۶ مارشملو را دریافت می‌کنند. کاربران ال‌جی G4 در لهستان ارتقا به اندروید M را از هفته آینده آغاز می‌کنند و متعاقب آن، این به‌روزرسانی در بازارهای دیگر در اروپا، آسیا و امریکا در دسترس قرار می‌گیرد.
 
این به‌روزرسانی جدید برای سیستم‌عامل اندروید چندین قابلیت دارد که برای بهبود تجربه کاربری طراحی شده است. این امکانات عبارت‌اند از:
  • اجازه‌ها با کنترل بهتر برنامه‌های اطلاع‌رسانی ساده شده‌اند و نه تنها در مرحله نصب، بلکه در تمامی مراحل در دسترس هستند.
  • قابلیت سکوت یا Silent برای حالت صدا و لرزش و همین طور حالت مزاحم نشوید یا Do Not Disturb برای مسدود کردن تمامی همه صداها یا تنها اعلان‌ها و هشدارها
  • حالت Doze در زمانی که گوشی در حال استفاده نیست پردازش برنامه‌های خاص در پس‌زمینه را غیرفعال می‌کند تا به طور قابل ملاحظه‌ای عمر باتری بیشتر شود.

کریس یای، معدون ارشد و رئیس بخش ارتباطات بازاریابی در شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت: «ال‌جی از طریق همکاری نزدیک با گوگل توانسته اندروید ۶ را برای G4 قبل از همه رقبا ارائه دهد. با اینکه سرعت به تنهایی شاخص این سرویس بی‌نظیر نیست اما ال‌جی بدین روش می‌خواهد به مشتریان خود اطمینان دهد که اول از همه نسبت به مشتریان کنونی خود متعهد است.»

به گزارش آکاایران جزییات برنامه ارتقا به اندروید M و مدل‌هایی که این نسخه را دریافت می‌کنند در بازارها به صورت بومی اعلام می‌شود.

منبع :

تبلیغات