کدام گوشی های سونی به Android 6.0 Marshmallow ارتقا پیدا خواهند کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کدام گوشی های سونی به Android 6.0 Marshmallow ارتقا پیدا خواهند کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران همان طور که احتمالاً دیده اید Google از Android نسخهٔ ۶٫۰؛ Marshmallow رونمایی کرد. ما با پرسش های زیادی دربارهٔ برنامهٔ ارتقای خودمان مواجه شده ایم که در اینجا به این پرسش ها پاسخ می دهیم:
کدام گوشی های سونی به Android 6.0 Marshmallow ارتقا پیدا خواهند کرد
,marshmallow,sony,Xperia,[categoriy]

آکاایران: کدام گوشی های سونی به Android 6.0 Marshmallow ارتقا پیدا خواهند کرد

دستگاه‌های زیر را به Android 6.0, Marshmallow ارتقا خواهیم داد:
Xperia Z5، Xperia Z5 Compact، Xperia Z5 Premium،  Xperia Z4 Tablet، Xperia Z3+، Xperia Z3، Xperia Z3 Compact، Xperia Z3 Tablet Compact، Xperia Z2، Xperia Z2 Tablet، Xperia M5، Xperia C5 Ultra، Xperia M4 Aqua و Xperia C4*.

به گزارش آکاایران ما برای آوردن این به‌روزرسانی مهم به بیشترین تعداد دستگاه‌ها و در سریع‌ترین زمان ممکن به سختی تلاش کرده‌ایم. از قابلیت‌ها و عملکردهای جدید Sony و بهبودهایی که در تجربهٔ کاربری داده‌ایم، واقعاً هیجان‌زده هستیم و به‌زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. پس وبلاگ و @SonyMobileNews برای تازه‌ترین خبرها، برنامهٔ زمان‌بندی و قابلیت‌ها دنبال کنید.
 

منبع :

کدام گوشی های سونی به Android 6.0 Marshmallow ارتقا پیدا خواهند کرد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات