آکاایران شرکت اپل قصد دارد برای نخستین بار از مجموعه شکلک های مختص خود رونمایی کند که دارای نژادهای مختلف و شکل های جدید است.
شکلک های جدید اپل

آکاایران: شکلک های جدید اپل

به نظر می‌رسد شرکت اپل قصد دارد به وعده خود عمل کرده و شکلک‌های نژادهای مختلف را در دستگاه‌های خود ارائه دهد. تصاویر سیستم‌عامل‌های در حال ساخت iOS 8.3 و OS X 10.10.3 توسط سایت The Next Web روز دوشنبه ۴ اسفند منتشر شدند. این تصاویر نشان می‌دهند که در نرم‌افزار جدید، پوست تمام چهره‌ها و دست‌های شکلک‌ها در ۶ رنگ مختلف ارائه خواهد شد. در این میان، پوست زردرنگ نیز به چشم می‌خورد که تصور می‌کنیم برای نشان دادن شخصیت‌هایی از دنیای Matt Groening است.

ظاهراً شما می‌توانید روی هر شکلکی که انسانی را نشان می‌دهد، کلیک کنید و منوی رنگ‌های مختلف پوست ظاهر می‌شود. بدین طریق شما می‌توانید رنگ پوست موردنظر خود را انتخاب کنید.
به گزارش آکاایران ما با شرکت اپل تماس گرفتیم؛ اما این شرکت استفاده از این تصاویر را در نرم‌افزار رسمی بعدی برای مک، آیفون و آیپد تأیید یا تکذیب نکرد. طبق اخبار، این شرکت به زودی برنامه بتای iOS را برای اولین بار در ماه مارس معرفی خواهد کرد.

نسخه رسمی iOS 8.3 که روز دوشنبه ارائه شد، نیز دارای یک Siri متفاوت است که می‌تواند به چند زبان جدید که شامل دانمارکی، هلندی، پرتغالی و روسی می‌شود، صحبت کند.

 

منبع :

تبلیغات