آکاایران داشتن گوشی های هوشمند اندرویدی و استفاده از آن ها همیشه کار ساده ای نیست. گاهی به یک سری اپلیکیشن نیاز داریم تا عملکرد سیستم عامل گوشی را بهبود ببخشند. در ادامه ۳ اپلیکیشن در این زمینه معرفی خواهیم کرد.

 راه‌های بسیاری برای بهبود عملکرد کلی سیستم وجود دارد که بر همه بخش‌های گوشی‌های هوشمند تأثیر مثبت دارد. خوشبختانه، شما هنوز هم می‌توانید از این سیستم‌عامل شگفت‌انگیز که به دلیل آزادی زیادی که به کاربران می‌دهد، موردعلاقه همه قرار گرفته، به خوبی بهره ببرید و با کمک اپلیکیشن‌های اندروید به بهبود عملکرد سیستم خود کمک کنید. در ادامه ۳ اپلیکیشن وجود دارد که در این راه به ما کمک خواهند کرد. همچنین به یاد داشته باشید که یک اپلیکیشن Task Killer معمولاً مشکلات شما را رفع نخواهد کرد.

 
SD Maid
به گزارش آکاایران این اپلیکیشن یک ابزار تمیز سازی و پاک‌سازی سیستم است که آیکون آن به شکل یک زن پیشخدمت فرانسوی است. اگر شما از این برنامه اطلاع ندارید یا آن را در گوشی هوشمند خود نصب نکرده‌اید، نصب این برنامه را به شما توصیه می‌کنیم. SD Maid کارهای زیادی انجام می‌دهد؛ SD Maid یک اپلیکیشن مدیریت فایل است که در میان فایل‌های اندروید می‌چرخد و از طریق دستگاهتان به جستجوی فایل‌ها در مسیرهای پنهان می‌گردد و آن‌ها را با فایل‌های اپلیکیشن‌های گوشی شما مقایسه می‌کند. شما با قابلیت AppControl، بر روی اپلیکیشن‌های خود کنترل کامل خواهید داشت. به عنوان مثال می‌توانید کارهایی از جمله متوقف کردن و تنظیم مجدد را کنترل کنید. شما می‌توانید با اعمال فیلتر بر روی اپلیکیشن یا با استفاده از پیش‌تنظیماتی که بر روی آن وجود دارد، فایل‌های غیرضروری را از بین ببرید. این کار باعث کاهش Bloatware ‌ها و افزایش فضای آزاد در دستگاهتان می‌شود. Bloatware‌ها برای توصیف نرم‌افزارهایی که در هنگام خرید یک دستگاه روی آن پیش‌نصب شده‌اند، به کار می‌روند. پس همین الان این اپلیکیشن را دانلود کنید.
سیستم عامل اندروید

دستگاه همراه

آکاایران: ۳ اپلیکیشن برتر برای بهبود عملکرد سیستم عامل اندروید

سیستم عامل اندروید

عملکرد سیستم

Greenify
در اینجا یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی که باید برای اطمینان از عملکرد خوب سیستم اندروید خود داشته باشید، معرفی می‌کنیم. این اپلیکیشن باعث کاهش مصرف باتری و بهبود سرعت سیستم می‌شود. این اپلیکیشن، فعالیت آن دسته از اپلیکیشن‌هایی را که خوب کار نمی‌کنند، کم می‌کند. بدین طریق این اپلیکیشن‌ها دیگر نمی‌توانند به منابع گوشی دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن می‌تواند رویدادهای دوره‌ای، رویدادهای مربوط به دریافت، زنگ ساعت، به‌روزرسانی ویجت‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کند؛ بنابراین حواستان باشد که زنگ صبحگاهی خود را غیرفعال نکنید. این اپلیکیشن بسیار ساده است، دسترسی به بخش‌های مختلف و درک آن، آسان است. این اپلیکیشن یک task killer نیست، اما یک پاک‌کننده ملایم است که همه‌چیز را به روشی بسیار ساده و بدون استفاده از باتری و cpu کنترل می‌کند.
سیستم عامل اندروید

عملکرد سیستم

Android Assistant
آخرین اپلیکیشنی که معرفی می‌کنیم، Android Assistant نام دارد. اگر به یک دستیار شخصی برای کمک به مدیریت بهتر و روزانه دستگاه اندروید خود نیاز دارید، پس این اپلیکیشن کاملاً برای شما مناسب است. Android assistant همه این ویژگی‌ها را دارد که در کل ۱۸ ویژگی عالی و مختلف هستند. این اپلیکیشن بر روی CPU، RAM، ROM، کارت‌های SD و باتری نظارت می‌کند و به عنوان یک مدیر فرایند رفتار کرده، Cache را پاک می‌کند، در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند، فایل‌ها را مدیریت می‌کند، میزان استفاده از باتری را کنترل می‌کند و ….
سیستم عامل اندروید

عملکرد سیستم


منبع :

اندروید

تبلیغات