loading...
آکاایران جایگزین Internet Explorer در ویندوز ۱۰ با نام رمزی Spartan شناخته می شود که در ادامه ویدئویی از نحوه یکپارچگی این مرورگر با Cortana می بینید.
ویدئوی لو رفته از جایگزین Internet Explorer

آکاایران: ویدئوی لو رفته از جایگزین Internet Explorer

شرکت مایکروسافت اولین بار جایگزین Internet Explorer‌ در ویندوز ۱۰ را طی مراسم ماه ژانویه معرفی کرد. اگرچه شرکت مایکروسافت از ویژگی‌هایی همچون یکپارچگی با Cortana، پشتیبانی از جوهر الکترونیکی و یک موتور رندر جدید رونمایی کرد؛ اما هنوز عملکرد این مرورگر را ندیده‌ایم. سایت WinBeta یک کپی از مرورگر Spartan به دست آورده و یک نمونه ویدئو از ویژگی‌های Cortana تهیه کرده است که در ادامه می‌بینید.

بیشتر یکپارچگی Cortana شبیه چیزی است که مایکروسافت در ماه ژانویه نشان داده است. زمانی که Cortana سایتی را که اطلاعات بیشتری در مورد آن دارد، شناسایی می‌کند، اطلاعات آن از جمله آدرس و ساعات کار سایت‌های فروش، به سرعت در نوار آدرس مشاهده می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که چطور Cortana، مسیر و حتی اطلاعات آدرس را نمایش خواهد داد. همچنین یک گزینه Ask Cortana در فهرست وجود دارد که شبیه ویژگی توصیف اپل در OS X است. علاوه بر این Cortana با نوار آدرس یکپارچه شده است، در نتیجه کافی است کلمه Weather را تایپ کنید و اطلاعات هواشناسی محلی را به دست آورید.


 

منبع :

تبلیغات