آکاایران اپلیکیشن مختص آیفون شرکت دیزنی، عکس های سلفی را به شخصیت های سه بعدی Star Wars، Frozen و غیره تبدیل می کند.
این اپلیکیشن | سلفی ها را به شخصیت های دیزنی تبدیل می کند

آکاایران: این اپلیکیشن، سلفی ها را به شخصیت های دیزنی تبدیل می کند

آیا دوست دارید شبیه شخصیت موردعلاقه خود در فیلم‌های دیزنی لباس بپوشید؟ اگر این‌طور است دو راه دارید؛ یا به مغازه لباس‌فروشی بروید و این لباس‌ها را تهیه کنید یا با استفاده از اپلیکیشن رایگان شرکت دیزنی به نام Show Your Disney Side که برای iOS ارائه شده، این کار را انجام دهید.

این اپلیکیشن که توسط شرکت TYFFON طراحی شده، یک اپلیکیشن تهیه عکس سلفی برای علاقه‌مندان به شخصیت‌های دیزنی است. یک شخصیت را انتخاب کنید، یک عکس سلفی بگیرید تا این اپلیکیشن، صورت شما را روی Maleficent، Elsa و Anna یا Captain Hook قرار ‌دهد. این اپلیکیشن حتی موقعیت چشم‌ها و دهان شما را شناسایی می‌کند. سپس دو تصویر را با یکدیگر ادغام می‌کند تا واقعی‌تر به نظر برسد. شما می‌توانید لباس‌های مختلفی را بپوشید و حتی عکس را متحرک نمایید. بدین طریق چشم‌ها پلک می‌زنند، سر از طریق کشیدن انگشت روی صفحه، حرکت می‌کند و زمانی که به پس‌زمینه دست بزنید، انیمیشن پس‌زمینه حرکت می‌کند.

به گزارش آکاایران اشتباه نکنید، این اپلیکیشن تنها برای بچه‌ها یا طرفداران میکی‌موس نیست. جذاب‌ترین بخش این اپلیکیشن، شخصیت‌هایی است که از دنیای Star Wars هستند؛ شخصیت‌هایی مانند Queen Amidala، Darth Maul و X-Wing Pilot. با این حال، هنوز شخصیت‌هایی از Marvel یا Pixar در این اپلیکیشن وجود ندارد.

این اپلیکیشن به منظور تکمیل پارک‌های دیزنی در کالیفرنیا و فلوریدا طراحی شده است. تنها شخصیت‌هایی را در این اپلیکیشن می‌بینید که در تورهای سفر این پارک‌ها وجود دارند. اگر به یکی از این پارک‌ها بروید و این اپلیکیشن را اجرا نمایید، می‌توانید قفل شخصیت‌های بیشتری را از تور سفر Haunted Mansion باز کنید. در هر تور تنها سه شخصیت را می‌توانید باز کنید؛ اما مطمئنیم که این تعداد افزایش خواهد یافت.

این اپلیکیشن بسیار جذاب است. شما می‌توانید عکس‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را در بخش دوربین گوشی ذخیره نمایید. حتی می‌توانید کلیپ‌های ویدئویی کوتاه از این عکس‌ها درست کنید. زمانی که عکس سلفی را گرفتید، می‌توانید در شخصیت‌های مختلف آن دسته از آن استفاده نمایید. این اپلیکیشن به خوبی صورت شما را روی صورت شخصیت موردنظر می‌چسباند و ردیابی حرکات چشم، سر و دیگر اجزای صورت به خوبی انجام می‌گیرد.

این اپلیکیشن | سلفی ها را به شخصیت های دیزنی تبدیل می کند

منبع :

تبلیغات