برنامه های متفاوت را در سایت جدید گوگل پیدا کنید

آکاایران: برنامه های متفاوت را در سایت جدید گوگل پیدا کنید

آکاایران شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی برای دانلود یک یا چند برنامه ی جدید و متنوع به سراغ پلی استور گوگل می روید با آماجی از برنامه ها یا بازی هایی رو به رو می شوید که کاملا تکراری بوده و کپی کاری هایی از برنامه ها یا بازی های موفق قبلی مثل Flappy Bird هستند. این برنامه های کپی شده معمولا به کیفیت یا خاصیت برنامه ی اصلی نیستند و صرفا برای اهداف مالی ساخته شده اند و هیچ اثری از ابتکار یک توسعه دهنده و هنرمند خلاق در آنها دیده نمی شود.

به گزارش آکاایران

تیم اندروید گوگل یک وب سایت جدید راه اندازی کرده تا برنامه های منحصربه فرد توسعه دهندگان خلاق از طریق آن به نمایش گذاشته و شناخته شود.

اما عده ای از توسعه دهندگان هم هستند که انتظار بیشتری از خود دارند و به دنبال توسعه ی یک برنامه ی مبتکرانه و با کیفیت هستند. اما چگونه می توان از میان اقیانوسی از برنامه ها و بازی ها، عنوان های متفاوت را تشخیص داد. گوگل دقیقا به همین منظور وب سایتی را راه اندازی کرده است. تیم اندروید یک وب سایتی  را معرفی کرده تا خلاقانه ترین برنامه های این پلت فرم را متمایز کند. این وب سایت Android Experiment نام دارد.

برنامه های متفاوت را در سایت جدید گوگل پیدا کنید

وب سایت Android Experiment در قالب نوعی از گالری طراحی شده که در آن پروژه هایی به نمایش گذاشته شده است. تیم اندروید امیدوار است که این پروژه ها توسعه دهندگان را مشتاق سازند که بستر فکری شان را گسترش دهند و فراتر از محدودیت ها بیاندیشند. در حال حاضر، تنها تعداد 20 پروژه ی برنامه به نمایش گذاشته شده که از برنامه های آزمایشی مربوط به دوربین تا برنامه های اندورید پوشیدنی را شامل می شود. هیچ فکر و ایده ای در اینجا ناگفته نمی ماند. برای این که پروژه های ارسال شده را ببینید می توانید به وب سایت Android Experiment سر بزنید.

منبع: Phandroid

منبع :

تبلیغات