تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

آکاایران: تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

آکاایران اینستاگرام به تازگی چند ابزار جدید برای ویرایش تصویر به برنامه اش اضافه کرده که آن را قدرتمند تر از همیشه ساخته است. اما هنوز این ابزارها برای آن دسته از کاربرانی که علاقه ی زیادی به ویرایش تصویر دارند، کافی نیستند. خوشبختانه تعداد بسیار زیادی برنامه ی ویرایش تصویر وجود دارد که کیفیت تصویر شما را بهتر می کند یا به شما اجازه می دهد قبل از آپلود تصویرتان، ویژگی های جدیدی مثل متن یا برچسب به آن اضافه کنید. از میان این برنامه ها تعدادی از آن ها از محبوبیت بیشتری در میان کاربران برخوردار هستند که قصد داریم آن ها را معرفی کرده و شرح مختصری از آن ها ارایه دهیم.

Whitagram

به گزارش آکاایران این برنامه مختص سیستم عامل iOS است. اگر می خواهید یک تصویر مستطیلی را به صورت کامل و بدون قیچی شدن آن به شکل مربع منتشر کنید، «وایتاگرام» (Whitagram) را به شما پیشنهاد می کنیم. این برنامه به شما اجازه می دهد تصویر خود را در ابعاد اصلی آن آپلود کنید، به این صورت که تصویر شما را در یک قالب مربعی با رنگ پس زمینه ی سفید قرار می دهد. البته شما می توانید از میان رنگ های موجود، رنگ موردنظر خود را برای پس زمینه انتخاب کنید.

تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

Pic Stitch

«پیک استیچ» (Pic Stitch) را می توان در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS استفاده کرد. می خواهید تصاویرتان را کنار هم قرار داده و یک کلاژ ایجاد کنید؟ مشکلی نیست. برنامه ی «پیک استیچ» به شما اجازه می دهد که تصاویر مختلف را درون تصویر اصلی کنار هم قرار دهید و برای آن ها قاب هم بگذارید. این برنامه 32 قالب متفاوت کلاژ ارایه می دهد. همچنین می توانید با ویژگی های بیشتری مثل الگوها و سایه ها تصویر خود را تزیین کنید.

تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

VSCO Cam

این برنامه هم در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل استفاده است. وب سایت The Verge این برنامه را بهترین برنامه ی ویرایش تصویر برای آیفون معرفی کرد و قطعا هم درست گفته، چرا که «وسکو کم» (VSCO Cam) یکی از بی نظیرترین برنامه های ویرایش تصویر است که توسط بسیاری از عکاسان حرفه ای هم استفاده می شود. این برنامه 10 فیلتر رایگان ارایه می دهد. همچنین اسلایدرهایی برای تنظیم هرچیزی از دمای رنگ گرفته تا سایه روشن ها در اختیار کاربر می گذارد—مشابه ویژگی هایی که اینستاگرام به تازگی معرفی کرده اما کمی ظریف تر و با ریزه کاری بیشتر. علاوه بر این، امکان خرید هم در برنامه وجود دارد که تعداد 38 فیلتر را به قیمت 6 دلار ارایه می دهد؛ هرچند که فیلترهای رایگان، بسته به نیاز شما کفایت می کنند و بسیار عالی هستند. اعمال این فیلترها هر تصویری را به یک تصویر هنری تبدیل می کند. نصب این برنامه به شدت به افراد علاقه مند به ویرایش تصویر توصیه می شود.

تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

Quick

برنامه ی ساده ی «کوییک» (Quick)هم مثل برنامه ی اول، مختص سیستم عامل iOS است. این برنامه به شما اجازه می دهد به تصویرتان متن بیفزاید. با این اپلیکیشن شما گزیده ای از 10 فونت مختلف را در اختیار خواهید داشت.

تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

Aillis

این برنامه که پیش تر با عنوان دوربین LINE شناخته می شد از سوی نشریه ی Vogue مورد تمجید قرار گرفته است. اپلیکیشن «آیلیس» (Aillis) در کل به عنوان یک ابزار همه کاره به خدمت کاربر درمی آید. شما می توانید از این برنامه برای افزودن برچسب، متن و حتی نقاشی به تصاویرتان استفاده کنید و علاوه بر این، فیلترهایی هم دارد که رنگ و روی تازه ای به تصویر می بخشد. از این اپلیکیشن در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS می توان استفاده کرد.

تصاویر خود را به بهترین شکل در اینستاگرام نمایش دهید

Aviary

برنامه ی «ایویری» (Aviary) برای افرادی است که لزوما نمی خواهند مدت زمان زیادی برای ویرایش تصاویرشان صرف کنند. «ایویری» با مجموعه ای از افکت های رنگی، فیلترها و قاب ها همراه است، اما بارزترین ویژگی آن یک ویژگی هوشمند یک ضربه ای است که به طور خودکار کیفیت تصویر را افزایش می دهد. این برنامه هم بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل نصب است.

Snapseed

«اسنپ سید» (Snapseed) هم مانند «وسکو کم» ابزارهای ویرایشی پیچیده تری به نسبت اینستاگرام ارایه می دهد. شما می توانید از آن برای «براش کردن» یا «محوکردن» بخش های خاصی از تصویر استفاده کنید؛ همچنین می توانید تغییرات را به راحتی آندو (Undo) یا ریدو (Redo) کنید. به عبارت دیگر، «اسنپ سید» برنامه ای حرفه ای است و برای کسانی که می خواهند زمان زیادی روی یک تصویر بگذارند توصیه می شود.

منبع: Huffington Post

منبع :

تبلیغات