برنامه هایی برای عاشقان غذا

آکاایران: برنامه هایی برای عاشقان غذا

آکاایران برنامه های زیادی برای غذا و خوردنی های مختلف وجود دارد و از این نظر کمبودی را مشاهده نخواهید کرد. هر روز هم برنامه ی جدیدی در این حوزه تولید می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد. برنامه هایی که کاربران به وسیله ی آن ها می توانند برای خودشان غذا سفارش دهند و آن ها را در مکان های مختلف دریافت کنند. این برنامه ها بسیار کارآمد هستند و به شکل خوبی نیاز کاربران را برطرف کرده اند. البته باید بدانید که دقیقا از چه برنامه ای استفاده کنید. به هر حال در هر گروهی می توان برنامه های ناکارامد زیادی را مشاهده کرد. در این مطلب ما چند برنامه خوب در زمینه غذا خوردن به شما را پیشنهاد می کنیم.

Yelp

به گزارش آکاایران برنامه ی «یلپ» (Yelp) یک نرم افزار شگفت انگیز برای پیدا کردن مکان های جدید، جهت غذا خوردن است. این برنامه بیشتر از همه در زمان مسافرت به کمک شما خواهد آمد و به شما مکان هایی را پیشنهاد می کند که از نظر کاربران بهتر از سایرین هستند. این برنامه می تواند رستوران های نزدیک شما را در دسته های مختلف مانند کافی شاپ، فست فود و غیره به نمایش در بیاورد. کاربر می تواند در این برنامه مشخص کند که به دنبال چه مکانی است و در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواهش دست پیدا خواهد کرد.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

از دیگر قابلیت های این برنامه، امکان نظر دادن درباره رستوران های مختلف است. کاربران می توانند درباره ی کیفیت غذاها، نوع سرویس دهی و حتی برخورد کارمندان نظر بدهند. این نظرات روی امتیاز کلی آن محل تاثیر زیادی می گذارد و می تواند کاری کند که یک رستوران با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شود. کاربران می توانند عکس و ویدیوهای یک رستوران را در این برنامه آپلود کنند و با این کار کاربران دیگر را هم برای انتخاب یک مکان جدید برای غذا خوردن کمک خواهند کرد. در برنامه ی Yelp آدرس رستوران ها، شکل دسترسی به آن ها و منوی غذای آن ها مشخص شده است. مردم به این دلیل از Yelp استفاده می کنند که بتوانند یک رستوران را در سریع ترین زمان پیدا کنند. در این برنامه می توانید لیستی از بهترین رستوران های مورد علاقه ی خود را بسازید. حتی می توانید نظرات خودتان را درباره مکان های مختلف ثبت کنید. این نرم افزار برای سیستم های عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

برنامه هایی برای عاشقان غذا

Foursquare

درحالی که برنامه ی Yelp عملکرد خوبی دارد، اما برنامه ی «فوراسکویر» (Foursquare) هم با تغییرات و اضافه کردن ویژگی های جدید کاری کرده که جذاب به نظر برسد و کاربران ثابت خودش را داشته باشد. برنامه Yelp مکان های بیشتری را به نمایش در می آورد، اما Foursquare هر رستوران را با در نظر گرفتن ویژگی های سرگرم کننده ای که دارد، به کاربرانش نشان می دهد.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

در این برنامه می توانید رستوران های مختلف را براساس فاصله، قیمت و نوع غذا پیدا کنید. حتی این برنامه به صورت خودکار به کاربر می گوید که اکنون در نزدیکی چه مکانی قرار گرفته است. می توانید لیستی از مکان های دلخواه خود را به وجود بیاوید و آنها را با دوستان تان به اشتراک بگذارید. این برنامه در زمان مسافرت هم می تواند مکان های خوبی را به کاربر پیشنهاد کند. این برنامه را می توانید برای سیستم های اندروید و iOS دانلود کنید.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

برنامه هایی برای عاشقان غذا

OpenTable

عکس 3

برنامه ی «اپن تیبل» (OpenTable) بیشتر برای رزرو کردن رستوران ها به کار می آید. همچنین این نرم افزار با دستیارهای صوتی مختلف مانند Siri و Google Now هماهنگی خوبی دارد. کاربران به وسیله ی دستیار صوتی و برنامه OpenTable می توانند میز خود را در رستوران مورد نظر رزرو کنند.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

این برنامه با هزاران رستوران در سرتاسر دنیا هماهنگ است و از جمله برنامه هایی به حساب می آید که خیلی ها از آن استفاده می کنند. این برنامه را می توانید روی سیستم های اندروید و iOS نصب کنید.

برنامه هایی برای عاشقان غذا

برنامه هایی برای عاشقان غذا

منبع :

تبلیغات