سهم تلگرام از برنامه های پیام رسان ده برابر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سهم تلگرام از برنامه های پیام رسان ده برابر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سهم تلگرام از برنامه های پیام رسان ده برابر شد
,[categoriy]

آکاایران: سهم تلگرام از برنامه های پیام رسان ده برابر شد

آکاایران تلگرام در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در سطح جهان محسوب می شود که تعداد بسیاری از کاربران فعال را به خود اختصاص داده است. تدابیر امنیتی ای که تلگرام در اختیار کاربران می گذارد، در محبوبیت این برنامه بی تاثیر نیست.

به گزارش آکاایران

بنیان گذاران برنامه ی پیام رسانی تلگرام اعلام کردند که کاربران تلگرام روزانه 10 میلیارد پیام به یکدیگر می فرستند.

 نیکولای و پاول دورف (Nikolai & Pavel Durov)، اخیرا اعلام کردند کاربران شان در روز 10 میلیارد پیام می فرستند. این تعداد نسبت به آذر ماه سال گذشته یعنی هشت ماه پیش، ده برابر شده است؛ در آن زمان روزانه 1 میلیارد پیام تبادل می شد.

اگر این نکته را در نظر بگیریم که کاربران فیس بوک، پیام رسان فیس بوک و واتس اپ روی هم رفته روزانه 45 میلیون پیام رد و بدل می کنند، می بینیم که رقم 10 میلیاردی تلگرام قابل توجه است. از دی ماه سال گذشته، واتس اپ به تنهایی روزانه 30 میلیارد پیام را منتقل می کند.
تلگرام در پستی که این خبر را اعلام کرده بود نوشت: “ما برنامه ی iOS خود را دقیقا دو سال پیش راه اندازی کردیم. حالا روزانه بیش از 10 میلیارد پیام را تحویل می دهیم و همه ی این ها به لطف شماست.”
تلگرام علاوه بر برنامه ی تحت وب، برای پلت فرم های بسیاری برنامه دارد که شامل سیستم عامل کروم، ویندوز، مک، iOS، اندروید و ویندوز فون می شود.
از دیگر برنامه های پیام رسان رمزگذاری شده می توان به Bleep، Confide و Wickr اشاره کرد.

منبع :

سهم تلگرام از برنامه های پیام رسان ده برابر شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات