۸ ویجت هیجان انگیز

آکاایران: ۸ ویجت هیجان انگیز

آکاایران اضافه شدن ویجت ها یکی از ویژگی های خوبی بود که در iO8 با آن مواجه شدیم. ویجت ها باعث می شوند که شما اطلاعات مورد نیازتان را در هر قسمت از آیفون دریافت کنید و آن ها را روی «صفحه ی قفل» (Lock Screen) گوشی خود مشاهده کنید. این امکان هم برای شما وجود دارد که ویجت های مختلف را برای این قسمت دانلود کنید. ویجت هایی مانند تقویم ، بازی های مختلف، ویجت بررسی کننده ی حافظه از جمله چیزهایی هستند که می توانید از آن ها روی صفحه ی قفل استفاده کنید. در این مطلب ویجت های هیحان انگیزی را به شما معرفی می کنیم که می توانند قابلیت های جالبی را برای آیفون به همراه بیاورند.

 

به گزارش آکاایران Fantastical 2

اگر از جمله افرادی هستید که روزهای شلوغی دارند، پس برای شما باید بسیار مهم باشد که چه کاری را زودتر از سایر فعالیت های خود انجام دهید. برنامه ی «فنتستیکال ۲» (Fantastical 2) با ظاهر زیبایی که دارد می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

۸ ویجت هیجان انگیز

این برنامه می تواند قرارهای روزانه را در اولویت قرار دهد و همچنین این اجازه را به کاربر بدهد که خودش برنامه ی روزانه اش را شخصی سازی کند. این برنامه را می توانید با قیمت 4.99 دلار از فروشگاه اپل خریداری کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

PCalc

اگر به یک ماشین حساب بسیار پیشرفته نیاز دارید، می توانید از برنامه ی PCalc استفاده کنید. این برنامه تمام قابلیت های یک ماشین حساب حرفه ای را دارد و می توانید از آن برای کارهای مهندسی استفاده کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

البته ظاهر این برنامه به شکلی بسیار ساده طراحی شده که کاربران بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. لازم به ذکر است که برای این برنامه بخش های مختلفی در نظر گرفته شده که می توانید آن ها را به برنامه اصلی اضافه کنید. نرم افزار PCalc با قیمت 9.99 دلار روی فروشگاه اپل قرار گرفته است.

۸ ویجت هیجان انگیز

NYT Now

این ویجت شما را در جریان اتفاقات روز قرار می دهد و کاربر می تواند اخبار مختلف را به این صورت پیگیری کند. با این ویجت بدون اینکه بخواهید قفل آیفون خود را باز کنید، می توانید از خبرهای روز باخبر شوید.

۸ ویجت هیجان انگیز

اگر هم قصد خواندن خبر را با جزییات بیشتر دارید، کافی است که خبر را لمس کنید تا برنامه NYT باز شود. این برنامه به صورت رایگان روی فروشگاه اپل قرار گرفته است.

۸ ویجت هیجان انگیز

Evernote

اگر از جمله افرادی هستید که زیاد می نویسند، کارت های ویزیت جمع آوری می کنند، عکس می گیرند یا لیست های مختلف درست می کنند، می توانید از «اور نوت» (Evernote) برای تمام این کارها استفاده کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

این برنامه برای افرادی مناسب است که می خواهند اطلاعات خودشان را بین دستگاه های مختلف به اشتراک بگذارند. ویجت این برنامه باعث می شود که کاربران با یک لمس ساده بتوانند مطلب مورد نظر خود را یادداشت کنند. این برنامه ی رایگان را می توانید از فروشگاه اپل دانلود کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

CARROT Weather

برنامه ی «کرت ودر» (CARROT Weather) از جمله نرم افزارهای جالبی است که وضعیت آب و هوا را با شوخی های جالبی به نمایش در می آورد. ویجت این برنامه بدون کوچک ترین پیچیدگی ای شرایط آب و هوا را نمایش می دهد.

۸ ویجت هیجان انگیز

همچنین این برنامه اطلاعات چهار روز آینده را هم در اختیار کاربر قرار می دهد. تمام این اطلاعات بدون باز کردن قفل گوشی برای کاربر به نمایش در می آید. با پرداخت 3.99 دلار می توانید این برنامه از فروشگاه اپل دریافت کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

  

Day One

برنامه ی «دی وان» (Day One) که برنده ی جایزه ی بهترین طراحی در سال 2014 شده، برای افرادی مناسب است که زیاد مسافرت می کنند و می خواهند سفرهای خودشان را به شکلی خاص ثبت کنند. این برنامه باعث می شود که بتوانید به سرعت در شبکه های اجتماعی پست های مختلف قرار دهید.

۸ ویجت هیجان انگیز

از این برنامه به عنوان یک نرم افزار مدرن برای خبرنگاری هم نام برده می شود. برنامه ی Day One سرعت خبرنگاری را دوچندان می کند و باعث می شود که افراد در کمترین زمان مطالب خود را منتشر کنند. این برنامه که 4.99 دلار قیمت دارد، از فروشگاه اپل قابل دانلود است.

۸ ویجت هیجان انگیز

   

Orby Widgets

این برنامه از جمله ویجت های هیجان انگیزی است که تاکنون برای آیفون عرضه شده است. این ویجت تمام دسترسی ها و منوی های لازم را به بخش Today اعلان ها اضافه می کند.

۸ ویجت هیجان انگیز

به طور مثال به وسیله ی این ویجت می توانید بخش داده ی موبایل خود را خاموش یا روشن کنید، یا می توانید مطالبی که مشاهده می کنید را به سرعت روی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این برنامه 0.99 دلار قیمت دارد.

۸ ویجت هیجان انگیز

  

Launcher with Notification Center Widget

اگر واقعا می خواهید که کارایی گوشی خود را افزایش دهید و از بخش اعلان ها به قسمت هایی مانند برنامه ها، لیست مخاطب ها، آدرس سایت های اینترنتی، ایمیل و پیغام رسان ها دسترسی داشته باشید، باید از این برنامه استفاده کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

این برنامه کاملا رایگان است و بد نیست که آن را امتحان کنید.

۸ ویجت هیجان انگیز

منبع :

تبلیغات