چگونه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چگونه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟
,[categoriy]

آکاایران: چگونه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

آکاایران وقتی مشغول گشت و گذار در حساب های کاربری مختلف در اینستاگرام هستید، به عکس های جالب زیادی بر می خورید؛ عکس هایی که دل تان می خواهد آن ها را ذخیره کنید.

به گزارش آکاایران

اپ ها و سایت های مختلفی وجود دارند که می توانند امکان ذخیره ی عکس های اینستاگرام را با امکانات فراوان برای مان فراهم کنند.

با توجه به اینکه اینستاگرام مستقیما اجازه ی دانلود عکس ها را نمی دهد، احتمالا یکی از این دو راه را انجام می دهید: از عکسی که در مقابل تان است با استفاده از قابلیت گوشی اسکرین شات می گیرید، یا اینکه آن عکس را در نسخه ی وب اینستاگرام پیدا و ذخیره اش می کنید. البته ذخیره کردن عکس ها روی نسخه ی وب هم با اینکه نیازی به نرم افزار خاصی ندارد، اما دنگ و فنگ های خاصی برای خود دارد.

با این حال، نرم افزارهایی هستند که این امکان را فراهم می کنند تا به راحتی عکس های اینستاگرام را ذخیره کنید. این نرم افزارها اکثرا رایگان هستند و حتی به شما این اجازه را می دهند تا عکس های یک حساب کاربری را با هم و به صورت یک جا دانلود کنید.

در ادامه دو نرم افزار مختلف را معرفی می کنیم تا ذخیره ی تصاویر اینستاگرام برای تان راحت تر شود.

Instagrabber

اگر از نسخه ی وب اینستاگرام استفاده می کنید، نرم افزار Instagrabber می تواند یکی از بهترین انتخاب های تان باشد. این نرم افزار رایگان است و حتی نیازی هم به ثبت نام ندارد.

استفاده از این نرم افزار تحت وب بسیار ساده است. تنها کافی است تا صفحه ی این نرم افزار را باز و سپس نام حساب کاربری مورد نظرتان را وارد کنید. سپس کلید Search را بزنید تا تمام عکس ها برای تان نمایش داده شوند.

,[categoriy]
,[categoriy]

عکسی را که می خواهید دانلود کنید پیدا و روی آن کلیک کنید. عکس باز می شود و سپس با اشاره کردن روی گزینه ی سبزی که در پایین است و Save image نام دارد، می توانید آن عکس را ذخیره کنید. عکس در صفحه ی جدیدی باز می شود. حالا می توانید آن را مثل هر عکس دیگری ذخیره کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]

Photo Saver for Instagram

ذخیره ی عکس های اینستاگرام روی اندروید با استفاده از اپ های زیادی که روی گوگل پلی است بسیار راحت شده. اپ های زیادی هستند که با حساب کاربری شما در اینستاگرام همگام سازی (Sync) می شوند و این امکان را برای تان فراهم می کنند تا تمام دنبال کننده های خود را ببینید و عکس های شان را ذخیره کنید.

نرم افزار Photo Saver for Instagram می تواند کارتان را راه بیاندازد. اپ را دانلود و اجرا کنید. پس از وارد کردن اطلاعات حساب اینستاگرام تان، می توانید تمام عکس هایی که لایک کرده اید و کسانی که دنبال می کنید را ببینید. سپس این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا هر عکسی که می خواهید را انتخاب و سپس همه را با هم ذخیره کنید.

عکس ها را با اشاره کردن روی آن ها انتخاب کنید و سپس روی آیکون ذخیره در بالای نرم افزار بزنید. Ok را بزنید و تمام عکس هایی که انتخاب کرده بودید دانلود می شوند.

می توانید منوی بالای نرم افزار را هم باز و با انتخاب Select All، تمام عکس ها را ذخیره کنید.

,[categoriy]

منبع: Ubergizmo

منبع :

چگونه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات