عکس های گوشی

آکاایران: از عکس های گوشی خود محافظت کنید

آکاایران حتما برای شما پیش آمده که یک عکس را از گوشی خود به دوست تان نشان دهید، اما او سعی کند عکس های دیگر را هم ببیند.

یکی از مشکلاتی که همه با آن سروکار داریم این است که بسیاری از دوستانمان سعی دارند تمام عکس هایی که با گوشی مان گرفته ایم را مشاهده کنند. به تازگی برنامه ای برای جلوگیری از این کار به وجود آمده است.

به گزارش آکاایران قطعا دوست ندارید که عکس های مختلف شما توسط افراد گوناگون یا حتی دوستان تان دیده شوند. به تازگی برنامه ای برای جلوگیری از این کار منتشر شده است. اگر این برنامه را روی گوشی خود داشته باشید و دوست تان سعی کند عکس های مختلف شما را مشاهده کند، این نرم افزار از او عکس می گیرد. این برنامه که Ninja Snap نام دارد عکس فرد مورد نظر را می گیرد و روی عکس او تصویری از صورت Kanye West که یک خواننده است را قرار می دهد. کار کردن با این برنامه بسیار راحت است. این برنامه را اجرا کنید و عکس هایی که می خواهید به دوست تان نشان دهید را از طریق آن به نمایش در بیاورید. دوست شما می تواند این تصاویر را مشاهده کند، اما اگر سعی کند به قسمت های دیگر وارد شود، این برنامه مانع این کار می شود و از او عکس می گیرد.

عکس های گوشی

این برنامه هم اکنون برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که این برنامه در حالت کلی مانع از ورود افراد مختلف به قسمت دوربین و گالری می شود. حتی از طریق Lock Screen هم نمی توان به دوربین و گالری دسترسی پیدا کرد.

عکس های گوشی

منبع: Tech Crunch

منبع :

تبلیغات