تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شوند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شوند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شوند
,[categoriy]

آکاایران: تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شوند

آکاایران اینستاگرام تغییرات مهمی را برای پلت فرم تبلیغاتی اش اعلام کرده است؛ بدین معنی که به زودی شما تبلیغات طولانی تر را از منابع مختلف و گسترده تر خواهید دید.

به گزارش آکاایران

اینستاگرام در وب سایت رسمی اش از تبلیغات ویدیویی طولانی تر و گسترده تر در این پلت فرم خبرداده است.

از این به بعد اینستاگرام به تبلیغات مدت زمان 30 ثانیه را اختصاص می دهد که از محدودیت 15 ثانیه ای برای ویدیوها بیشتر است. همچنین با برداشته شدن محدودیت فرمت مربعی برای تصویر، تبلیغات تصویری و ویدیوی می تواند در فرمت لنداسکیپ هم منتشر شود.

علاوه بر این، اینستاگرام فرصت تبلیغات را در اختیار شرکت های تجاری متنوعی قرار می دهد. شرکت های کوچک تر از همین ماه می توانند حجم تبلیغات در این شبکه را خریداری کنند. از حالا تبلیغات در کشورهایی مثل ایتالیا، اسپانیا، کره ی جنوبی، هند و مکزیک ممکن خواهد بود.

همچنین اینستاگرام از محصول پریمیومی به نام «مارکی» (Marquee) خبر داده که می تواند در مدت کوتاهی توجه انظار عمومی را جلب کند. در بلاگ اینستاگرام نوشته شده که این محصول برای عرضه ی محصولات جدید و اکران فیلم های سینمایی ایده آل است. تبلیغات ویدیوی کمتر از یک سال پیش به اینستاگرام راه یافتند. اما به نظر می رسد شرکت مادر این شبکه ی اجتماعی، یعنی فیس بوک می خواهد استفاده ی بیشتری از پتانسیل های تبلیغاتی این پلت فرم ببرد.

منبع: Instagram

منبع :

تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شوند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات