اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

امپراطوری اپ (فصل اول/بخش سوم)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امپراطوری اپ (فصل اول/بخش سوم) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

امپراطوری اپ (فصل اول/بخش سوم)
,[categoriy]

آکاایران: امپراطوری اپ (فصل اول/بخش سوم)

آکاایران فصل اول – بخش سوم

به گزارش آکاایران گنجینه ای در درست شما

چرا اپلیکیشن های موبایل می توانند شما را پول دار کنند؟

راه اندازی فروشگاه

,[categoriy]
حرفه ی اپ تقریبا هیچ خرجی ندارد. من نه دفتر کار دارم، نه تجهیزات و نه کارمند. فقط یک مک بوک پرو و یک آیفون، همین! همه چیز را حتی مدیریت پیمان کاران و کارمندان مستقل را از طریق آیفونم انجام می دهم. از اپلیکیشن هایم برای تبلیغ یکدیگر استفاده می کنم؛ برای همین هزینه ی تبلیغات ام تقریبا صفر است.

کدام شغل دیگری را سراغ دارید که ان قدر آزادی عمل داشته باشد؟ خیلی کم هستند شغل هایی که بتوان بدون دفتر کار و از هرجای دنیا اداره شان کرد. ممکن است علاقه ای به اقامت در کلبه ای در سواحل فیجی، دیدن عجایب هفتگانه یا شنا کردن با کوسه ها نداشته باشید؛ اما مطمئن ام کارهای دیگری هستند که دوست دارید در اوقات فراغت انجام دهید.

برای شروع کار در حوزه ی اپ، ابتدا باید به عنوان یک توسعه دهنده در بستری که می خواهید برای اش اپلیکیشن طراحی کنید، ثبت نام کنید. از اسم توسعه دهنده وحشت نکنید. این به معنای برنامه نویس بودن شما نیست؛ فقط نشان دهنده این است که شما اپ منتشر می کنید. (در مورد برون سپاری کارهای برنامه نویسی اپلیکیشن های تان در فصل 5 صحبت خواهم کرد) همه ی آن چه باید انجام دهید ساختن یک اکانت توسعه دهنده است تا بتوانید اپ های تان را در یکی از اپ استورها برای فروش ارایه کنید.

در ستایش امپراطوری اپ

“وقتی صحبت از اپ آیفون می شود، چاد یک گنگستر به تمام معناست. میزان درآمدی که او در مدت زمان کوتاهی به دست آورده، حیرت انگیز است. ”

«فرانک کرن»، پردرآمدترین مشاور تبلیغات اینترنتی در دنیا

در اینجا چند لینک مخصوص ثبت نام در هر یک از بسترها و خلاصه ای از آنچه برای ثبت نام احتیاج دارید معرفی می کنم:

– Appl iOS: از شروط ثبت نام پرداخت سالیانه ی 99 دلار و قبول شرایط خدمات است.

– Android: پرداخت هزینه ی 25 دلار در سال و قبول شرایط خدمات.

– Blackberry: از شروط ثبت نام پرداخت 200 دلار برای هر 20 اپلیکیشنی که در ده سال طراحی و منتشر می کنید است. همچنین شما باید یک قرارداد با BlackBerry World App Vendor Agreement در محیط RIM، سازنده ی بلک بری، برای انتشار اپ های تان داشته باشید.

ترندها

 

همان طور که قبلا گفتم، مشتری ها می خواهند که به طور مدام و به آسانی چیزهایی که دوست دارند را دریافت کنند. مردم دوست دارند شخص مورد علاقه شان را هنگام مکالمه ی تلفنی ببینند. این روزها تکست مسیج ها به خاطر آسان بودن و سرعت در ارتباط از ایمیل ها و پیغام های صوتی سبقت گرفته اند. اپلیکیشن ها دقیقا مناسب این سبک زندگی در حال تغییر هستند.

از آن جایی که قیمت گوشی ها ارزان می شود و مردم بیش تری می توانند گوشی هوشمند داشته باشند، سرعت پیشرفت و گسترش بازار اپ بیش تر خواهد شد. خواسته های مردم و نیاز مبرم برای گرفتن اطلاعات در لحظه، مثل یک آتش شعله ور در حال گسترش است.

نقطه اتکاء سبک زندگی موبایل همین جاست. ترندها همگی به سبک زندگی با موبایل اشاره دارند که به معنی فرصت های بیش تر برای توسعه دهندگان است.

10 ترند برتر اپلیکیشن ها:

موسسه تحقیقاتی گارتنر با نگاه کردن به گوی پیشگویی صنعت اپلیکیشن پیش بینی کرده که این ده ترند برتر آینده ی اپ هستند:

1. سرویس مبتنی بر موقعیت و مکان. اکثر مشتریان از اپلیکیشن ها برای سرویس هوشمند مبتنی بر موقعیت های جغرافیایی که در آن حضور دارند، استفاده خواهند کرد.

2. شبکه های اجتماعی. مردم زمان بیش تری را صرف ارتباطات آنلاین خواهند کرد و از اپلیکیشن هایی که امکان مکالمات تصویری یا به اشتراک گذاشتن عکس را به آن ها می دهند استفاده خواهند کرد.

3. سرچ با موبایل. مشتریان جستجوی اطلاعات و انجام کارها را با یکدیگر ادغام خواهند کرد. مثل سفارش پیتزا یا پیدا کردن یک فروشگاه لوازم تنیس.

4. تجارت با موبایل. مخاطبان محصولات بیش تری با استفاده از موبایل شان خواهند خرید.

5. پرداخت با موبایل. مشتریان صورت حساب های شان را برای کالا یا خدمات دریافتی از طریق موبایل پرداخت خواهند کرد.

6. سرویس آگاهی از محتوا و زمینه ی فعالیت. اپلیکیشن ها از طریق دسته بندی خدمات بر اساس علایق، فعالیت ها و سوابق مشتریان تجربه هایی منحصر به فرد برای شان به وجود می آورند.

7. شناسایی مناظر. اپلیکیشن ها به مشتریان کمک خواهند کرد که اطراف شان را بهتر بشناسند که این شامل مناظر خاص و مورد علاقه کاربر هم می شود. برای این کار اپلیکیشن ها از دوربین موبایل ها استفاده می کنند.

8. پیام فوری با موبایل. سیستم پیام رسانی فوری با موبایل، عناصر تعاملی مثل تصویر را با یک دیگر ادغام خواهد کرد. این کار باعث تغییر کاربرد مرسوم موبایل خواهد شد.

9. سرویس ایمیل با موبایل. کاربرهای بیش تری از این سرویس روی موبایل شان استفاده خواهند کرد.

10. تلویزیون موبایل. موبایل ها اسکرین های بزرگ تر با وضوح تصویر بالاتر خواهند داشت. به همین خاطر، کاربرها از سرویس هایی مثل یوتیوب و ویمو برای دیدن ویدئو های با کیفیت از طریق گوشی ها اقدام خواهند کرد.

یک معدن طلا بسازید

آمارها به شما ثابت کردند که صنعت اپلیکیشن مثل یک معدن طلاست. با این حال، شما باید به دید یک حرفه به آن نگاه کنید و نه وسیله ای برای یک شبه پول دار شدن. معدن طلای شما باید با یک زیربنای امن و محکم پشتبانی شود: یک ذهن متمرکز و مثبت اندیش و مهارت هایی برای فهم بازار و رشد تجارت تان.

در فصل بعد من شرایط داشتن یک ذهن برنده برای پولدار شدن در حرفه ی اپ را با شما در میان می گذارم. این موضوع نیازمند تغییراتی در افکار و داشتن فکری باز است که نتایج فوق العاده ای در پی خواهد داشت. ذهن شما کلید ساختن یک تجارت پررونق و زندگی دل خواه تان است.

(پایان فصل اول)

مطالب مرتبط:

– امپراطوری اپ (مقدمه)

– امپراطوری اپ (فصل اول/بخش اول)

– امپراطوری اپ (فصل اول/بخش دوم)

منبع :

امپراطوری اپ (فصل اول/بخش سوم) گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات