طرفداران اندروید Move to iOS را دوست ندارند - دیجی کالا مگ

آکاایران: طرفداران اندروید Move to iOS را دوست ندارند

آکاایران اپل به تازگی اپلیکیشن Move to iOS را به طور رسمی معرفی و در گوگل پلی استور (Play Store) منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران

به نظر می رسد طرفداران اندروید هیچ علاقه ای به استفاده از اپلیکیشن Move to iOS اپل ندارند.

هدف این شرکت برای طراحی و تولید این برنامه کمک به کاربرانی است که قصد تعویض دستگاه اندرویدی خود با یکی از محصولات اپل با سیستم عامل iOS را دارند. کاربران اندروید با نصب و اجرای این برنامه روی دستگاه خود قادر هستند تمام فایل های ویدیویی، تصاویر، بوک مارک ها (Bookmarks)، قرار ملاقات های ثبت شده در تقویم، حساب کاربری ایمیل، مخاطبین و پیام ها (Messages) را به دستگاه جدید خود با سیستم عامل iOS منتقل کنند.

در حال حاضر به نظر می رسد تنها با گذشت یک روز از انتشار این برنامه، طرفداران سیستم عامل اندروید علاقه ای به آن ندارند. کاربران و طرفداران این سیستم عامل در قسمت امتیازات برنامه ی Move to iOS در پلی استور، از پنج ستاره تنها یک ستاره را به آن اختصاص دادند.

طرفداران اندروید Move to iOS را دوست ندارند - دیجی کالا مگ

همان طور که از نام این برنامه مشخص است، کاربران سیستم عامل اندروید با استفاده از این اپلیکیشن قادر هستند به سادگی محتوای دستگاه قدیمی خود را به یک دستگاه جدید با سیستم عامل iOS منتقل کنند. به نظر می رسد دلیل اصلی عدم علاقه ی طرفداران اندروید به این اپلیکیشن هم همین باشد.

لازم به ذکر است که اندروید هم پیش از این، یک برنامه ی مشابه برای جذب بیش تر کاربران سیستم عامل iOS به استفاده از دستگاه های اندرویدی، طراحی و عرضه کرده بود.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات