loading...
می توانید همین حالا Android Pay را از پلی استور دانلود کنید

آکاایران: می توانید همین حالا Android Pay را از پلی استور دانلود کنید

آکاایران پروژه ی Android Pay گوگل به خوبی در حال شکل گرفتن است. گوگل هم دانلود نرم افزارش را برای کاربران ممکن کرده. همین حالا می توانید به پلی استور بروید و نرم افزار را دانلود کنید. با این حال، قبل از این که خوشحال شوید، بد نیست بدانید که محدودیت هایی هم وجود دارد.

به گزارش آکاایران

نرم افزار پرداخت گوگل در امریکا برای دانلود موجود شده است.

اول از همه اینکه Android Pay فقط و فقط در ایالات متحده کار می کند؛ تازه آن هم برای چند بانک و کارت اعتباری مشخص شده. می توانید لیست بانک ها و کارت های اعتباری که با Android Pay کار می کنند را در این لینک ببینید. پس احتمالا فعلا این سرویس به دردتان نمی خورد. البته شما هم احتمالا مثل ما کنجکاو هستید و برای دانلود و امتحان Android Pay، به سراغ فایل های APK که در اینترنت است می روید. اما این کار هم جواب نمی دهد، چون این نرم افزار نمی گذارد کارت اعتباری به آن اضافه کنید.

می توانید همین حالا Android Pay را از پلی استور دانلود کنید

حتی اگر هم در امریکا هستید و نرم افزار را نصب کرده اید، از گوشه و کنار شنیده ایم که تعدادی باگ نرم افزاری در Android Pay وجود دارد که برای مثال، نمی گذارد Loyalty Card به آن اضافه کنید. البته این مشکلات احتمالا به زودی رفع خواهند شد.

اگر تا به امروز از Google Wallet استفاده می کرده اید، قرار است مسوولیت های این برنامه را هم Android Pay بر عهده بگیرد. این سرویس جدید هم مثل Google Wallet برای پرداخت عمل خواهد کرد. در نتیجه اگر در فروشگاهی بودید که قابلیت پرداخت با گوشی را داشت، گوشی را در مقابل ترمینال پرداخت قرار می دهید و همه ی تبادلات انجام می شود.

می توانید همین حالا Android Pay را از پلی استور دانلود کنید

البته قرار است Google Wallet برای فرستادن پول بین افراد و هم چنین مدیریت کارت های Google Wallet هنوز هم استفاده شود.

منبع: GSM Arena

منبع :

loading...
تبلیغات