صفحه نمایش گوشی

آکاایران: با اپلیکیشن ADV بدون دردسر از صفحه نمایش گوشی اندرویدی تان فیلم بگیرید

آکاایران همیشه ممکن است شرایطی پیش بیاید که بخواهید از صفحه نمایش تبلت یا گوشی اندرویدی خود فیلم بگیرید. برنامه ADV Screen Recorder یک نرم افزار خوب در این زمینه است.

به گزارش آکاایران

با نرم افزار ADV Screen Recorder بدون روت کردن دستگاه اندرویدی از صفحه نمایش آن فیلم برداری کنید.

تاکنون برنامه های مختلفی برای ضبط فیلم از روی صفحه نمایش منتشر شده که هیچ کدام آن ها کارایی لازم را نداشتند. بسیاری از کاربران گوشی خودشان را به کامپیوتر متصل می کنند و به وسیله برنامه های مختلف سعی می کنند از صفحه نمایش آن فیلم بگیرند. این روش یکی از بهترین راه ها برای ضبط ویدیو از روی صفحه نمایش است.
به تازگی برنامه ای ساخته شده که یک راه جدید در این زمینه به وجود آورده است. این برنامه که ADV نام دارد مدتی پیش روی پلی استور قرار گرفت و کاربران به وسیله آن می توانند به راحتی از صفحه نمایش گوشی یا تبلت خودشان فیلم بگیرند. ویدیوهایی که این برنامه ضبط می کند، دارای لگ و افت فریم نیست.
حتی این برنامه به کاربران اجازه می دهد که بتوانند روی فیلم مطلب یادداشت کنند. این قابلیت برای ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار مناسب خواهد بود. برای استفاده از این نرم افزار نیازی به روت کردن گوشی  نخواهید داشت. برنامه ADV Screen Recorder روی گوشی هایی با اندروید ۵.۰ و ۵.۱ نصب می شود.
کار کردن با این اپلیکیشن بسیار راحت است. تنها کافی است آن را روی گوشی خود نصب و راهنماهای آن را مطالعه کنید. سپس می توانید از صفحه نمایش فیلم برداری کنید. این کار کمی از سرعت گوشی کم می کند، اما در آخر یک ویدیو بسیار باکیفیت را به نمایش در می آورد. به وسیله انگشت خودتان هم می توانید روی صفحه نمایش بنویسید و آن ها را به سرعت پاک کنید.
برای دانلود اپلیکیشن ADV روی این لینک کلیک کنید.

منبع: NaldoTech

منبع :

تبلیغات