loading...
۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

آکاایران: ۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

آکاایران گاهی اوقات انگار زمین و زمان دست به دست هم داده اند تا هیچ چیز سرگرم کننده ای در اطرافمان نباشد. نه خبری از دوستان برای گشت و گذار است و نه تلویزیون برنامه ی جالبی پخش می کند. اما در این بین، اگر دستمان را در جیب کرده و تلفن هوشمندمان را بیرون بیاوریم تا حدودی می توانیم سرگرم شویم و زمان را زودتر سپری کنیم. پس جایی نروید، چراکه قرار است سفری داشته باشیم به دنیای اپلیکیشن ها؛ ابتدا یک برنامه ی کاربردی معرفی خواهیم کرد، سپس کمی هنری می شویم و یک انیمیشن خواهیم ساخت و درنهایت با چند برنامه سرگرم کننده ی دیگر آشنا خواهیم شد.

به گزارش آکاایران     

گوشی تان را به اسکنر تبدیل کنید

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

احتمالا شما هم مانند بسیاری دیگر، در هنگام رد شدن از کنار دستگاه اسکنر با خود گفته اید «نیازی به خریدش ندارم، مگر از یک اسکنر چندبار استفاده می شود.» حال زمانی را تصور کنید که درحال تماشای تلویزیون هستید و ناگهان تلفن زنگ می خورد و یکی از اعضای خانواده از شما می خواهد تا از یک مدرک بسیار مهم که در خانه جامانده، تصویر اسکن تهیه کنید.

عجله نکنید چراکه ما قصد معرفی یک اسکنر را نداریم. کافی است برای حل این مشکل دست در جیب تان کنید و تلفن هوشمندتان را بیرون بیاورید. اپلیکیشن Fast Scanner راه حل مشکل شماست. درحقیقت این برنامه مجموعه ای کامل از امکاناتی است که یک اسکنر به شما ارایه می دهد. این برنامه با استفاده از دوربین دستگاه شما تصویر سند مربوطه را ثبت می کند، چند ثانیه بعد خود برنامه یک فایل JPEG یا PDF به شما تحویل خواهد داد که هیچ تفاوتی با یک فایل اسکن شده ندارد.

ممکن است با خود بگویید که می توان این کار را با یک برنامه ی ساده ویرایش عکس هم انجام داد؛ اما در Fast Scanner زاویه ای که شما از سند مربوطه عکس می گیرید اهمیت زیادی ندارد، چراکه خود برنامه همه چیز را درست می کند و زاویه ی تصویر را به یک زاویه ی استاندارد تبدیل می کند. اگر دوست دارید در جیب خود یک اسکنر کوچک داشته باشید کافی است این برنامه را از گوگل پلی یا آی تیونز دریافت کنید.

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

   

تگ ها به عکس های تان حمله می کنند

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

تمام داستان این اپلیکیشن یک عکس سلفی و چند تگ بامزه است. Giddylizer یک اپلیکیشن اندرویدی است که ورودی آن عکسی خواهد بود که شما انتخاب می کنید. این برنامه می تواند به تصاویر شما آیکون، نوتیفیکیشن یا استیکر اضافه کند. اما داستان این اپلیکیشن زمانی جذاب می شود که کاربر می تواند به تصاویر خود برچسب های نوتیفیکیشن اینستاگرامی اضافه کند. منظور از برچسب های نوتیفیکیشن اینستاگرامی همان علامت های نارنجی رنگی هستند که در هنگام فالو شدن، لایک یا ارسال پیام خصوصی در اینستاگرام شما ظاهر می شوند. حال این اپلیکیشن، گستره ی این نارنجی های دوست داشتنی را بیشتر کرده و کاربران می توانند با اضافه کردن این تگ ها به تصویر خود آن را دوست داشتنی تر کنند. اگر می خواهید وارد دنیای این تگ های نارنجی شوید، کافی است برنامه ی مربوطه را از لینک زیر دانلود کنید.

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

  

برای ورود به دنیای انیمیشن آماده شوید

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

چندوقت پیش با خودم فکر می کردم که اینستاگرام آمد و همه را عکاس کرد، سپس همه با Dubsmash مونتاژ کار شدند و پا به دنیای بازیگری گذاشتند. اما در این بین جای یک چیز انگار خالی بود؛ برنامه ای که به یک فرد عادی امکان ایجاد انیمیشن را بدهد. FlipaClip همان فکر بود که چند روز پیش از ذهن من گذر کرد. کافی است بعد از دانلود این برنامه ی اندرویدی کمی وقت بگذارید تا انیمیشن های بامزه و جذاب درست کنید. برای ساخت انیمیشن در این برنامه، هیچ احتیاجی به دانش طراحی نیست تنها باید کمی حوصله به خرج داد و از ابزارهای ساده ی آن استفاده کرد، تا بتوان آثار جذابی را به وجود آورد. بگذارید شما را به زمان کودکی ببریم؛ زمانی که دفترچه های انیمیشنی در دستمان بود و هر برگش روایت کننده ی یک تصویر یا سکانس انیمیشن بود؛ حال وقتی این صفحات با سرعت زیادی حرکت می کردند گویی یک فیلم انیمیشن کوتاه درحال پخش بود. اساس کار FlipaClip نیز همین ایده ی ساده است؛ البته برای کار با برنامه، نیازی به دفتر ندارید و خروجی شما یک فایل تصویری خواهد بود.

ارایه ی ابزارها و رنگ های مختلف، قابلیت تنظیم سرعت فریم ها، امکان استفاده از تصاویر مختلف به عنوان پس زمینه ی انیمیشن و امکانات دیگر، دست کاربر را برای خلق یک ویدیوی جالب باز می گذارد. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

  

این برنامه تصاویرتان را تا جای ممکن جذاب می کند

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

از فرستادن عکس ها با فیلترهای تکراری روی اینستاگرام خود خسته شده اید؟ اپلیکیشن One Pic No Crop Photo مشکل شما را برطرف خواهد کرد. در این برنامه خبری از تغییر رنگ عکس با فیلترهای مختلف یا اضافه کردن استیکر روی تصاویر نیست. این برنامه با ارایه ی الگوهایی از پیش طراحی شده، عکس کاربر را از سایر تصاویر اجتماعی متمایز می کند. جنس افکت هایی که در این برنامه مورد استفاده قرار گرفته، بیشتر هنری یا سینمایی است. نمونه ای از تصاویر برنامه، خود گویای فیلترهای جذابش هستند. پس اگر شما به دنبال یک فرم جدید برای تصاویرتان هستید کافی است این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید.

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

  

وقتش است که دستی روی سبیل تان بکشید

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

این روزها بازار سبیل بازی، داغ تر از همیشه شده است. مطمئنا اگر دوست دارید تا با چهره سیبیلوی خود آشنا شوید BoothStache به کارتان می آید. برای کار با این برنامه کافی است از صورت خود یا دوست تان عکس بگیرید تا برنامه به صورتی کاملا طبیعی برای شما یک سبیل جذاب درست کند. البته تمامی سبیل ها در این برنامه رایگان نیستند و باید برای دیدن بعضی از آن ها روی صورت خود پرداخت درون اپلیکیشنی داشته باشید. به هرحال اگر دوست دارید چهره ی خود را با سبیل تجزیه و تحلیل کنید کافی است این برنامه را از لینک زیر برای گوشی تان دریافت کنید.

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

۵ اپلیکیشن که سرگرم تان می کند

منبع :

تبلیغات