loading...
موفقیت کمپین کامیون ایمن سامسونگ در جشنواره ی کلیو

آکاایران: موفقیت کمپین کامیون ایمن سامسونگ در جشنواره ی کلیو

آکاایران سامسونگ الکترونیکس موفق به دریافت هشت جایزه در جشنواره ی بین المللی «کلیو» (Clio Awards) سال 2015 شد. در این جشنواره که هرسال، ایده های خلاقانه در تبلیغات، طراحی و ارتباطات را انتخاب می کند، دو جایزه طلا، چهار نقره و دو برنز به فعالیت های نوآورانه و تاثیرگذار سامسونگ اعطا شد. کمپین های «کامیون ایمن» (Safety Truck) و «به من نگاه کن» (Look at me) سامسونگ موفق شدند درمجموع هشت جایزه را از آن خود کنند.

به گزارش آکاایران کمپین کامیون ایمن

کمپین کامیون ایمن سامسونگ در این جشنواره، موفق به دریافت دو جایزه طلا و سه نقره شد. این کمپین نخستین بار به عنوان راهکاری برای پیش گیری از تصادفات جاده ای در آرژانتین طراحی و اجرا شده بود. آرژانتین یکی از کشورهایی است که بالاترین نرخ تصادفات جاده ای در آن گزارش شده است؛ چراکه بیش تر بزرگراه های این کشور، دارای دو باند هستند و بسیاری از تصادفات و سوانح به دلیل سبقت های نابهنگام در جاده های دوطرفه رخ می دهد.

به این منظور، سامسونگ در هر یک از کامیون های ایمن خود، یک دوربین در جلو و چهار نمایشگر بزرگ در پشت کامیون نصب کرده که پخش زنده ای از جاده پیش رو را به نمایش می گذارد. به این ترتیب، رانندگان دید مناسبی از وضعیت جاده خواهند داشت و سبقت گرفتن از کامیون هم بسیار راحت می شود. پیش از این هم در جشنواره ی «شیرهای کن» (Cannes Lions)، سه جایزه ی طلا، سه نقره و یک برنز به کامیون های ایمن اهدا شده بود.

اپلیکیشن به من نگاه کن

در این جشنواره، اپلیکیشن به من نگاه کن سامسونگ که برای کودکان مبتلا به اوتیسم طراحی شده است هم برنده ی یک جایزه نقره و دو برنز شد. این اپلیکیشن، یک برنامه ی آموزشی است که به منظور تقویت مهارت های ارتباطی کودکان مبتلا به اوتیسم ارایه شده است. کودکان مبتلا به اوتیسم می توانند به کمک این اپلیکیشن و دوربین تلفن های هوشمند، ارتباط چشمی و همچنین نگرش و بیان خود را از حالت های مختلف احساسی هم چون شادی، حیرت و ترس بهبود دهند و درنهایت، ارتباطی بهتر با اطرافیان شان برقرار کنند.

دکتر «وون پیو هونگ»، مدیر ارشد بخش بازاریابی شرکت سامسونگ، در این باره گفت: “شعار و اولویت اصلی ما در سامسونگ، بهبود کیفیت زندگی مصرف کنندگان است که این باور هم به خوبی در دستاوردهای ما در جشنواره های مختلفی مانند «کلیو» و «شیرهای کن» تجلی یافته است. سامسونگ مثل همیشه به فعالیت های نوآورانه ادامه می دهد تا زندگی مصرف کنندگان خود را به راستی متحول و پربارتر کند.”

موفقیت کمپین کامیون ایمن سامسونگ در جشنواره ی کلیو

امسال پنجاه و ششمین سال برگزاری جشنواره یبین المللی کلیو بود که در آن برترین و خلاقانه ترین کمپین های تبلیغاتی شرکت های پیشرو از سراسر جهان، معرفی شدند.

منبع: Samsung

منبع :

تبلیغات