معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

آکاایران: معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

آکاایران درآمد بالای باز ی های موبایل، شرکت های بزرگ بازی سازی را بر آن داشته تا برای بازی کننده های موبایلی هم بازی بسازند. با این حال، در صنعت اشباع شده ی بازی های موبایل، ساخت یک بازی درست و حسابی و دوام آوردن کار ساده ای نیست. شرکت هایی مثل اسکوئرانیکس استودیوهای بزرگی مختص ساخت بازی های موبایل به راه انداخته اند؛ اما همه ی شرکت ها استودیوی مخصوص ساخت بازی موبایل ندارد.

به گزارش آکاایران در این میان شرکت «باندای نامکو» برای ساخت جدیدترین بازی موبایل اش، سراغ استودیویی رفته که خودش را در ساخت بازی های موبایل ثابت کرده است. بازی «پک من ۲۵۶» را سازندگان بازی معروف Crossy Roads ساخته اند. از همان ابتدا هم که بازی را اجرا کنید این موضوع را متوجه می شوید. از منوی اصلی بازی گرفته تا طراحی لوگوی اش، رنگ و بوی Crossy Roads را دارند.

معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

بازی به خوبی Crossy Roads یا حتی بهتر از آن است. در پک من ۲۵۶ باید مدام به سمت بالا حرکت کنید، اما دقیقا با قوانین پک من کلاسیک. درست مثل همان بازی آرکید قدیمی، باید در یک هزارتو حرکت کنید و نقطه های سفید رنگ را بخورید. مکانیک ها و سیستم های اصلی بازی هیچ تفاوتی با پک من کلاسیک ندارند؛ به جز اینکه بازی مرحله ای نیست و  در آن پیش می روید و امتیاز می گیرید.

بازی «پک من ۲۵۶» را سازندگان بازی معروف Crossy Roads ساخته اند.

برای اینکه بازی یکنواخت نشود، به ساختار اصلی پک من قدرت ها و آیتم هایی هم اضافه شده است. این آیتم ها را هم با خوردن هر چه بیشتر نقطه های سفید آزاد می کنید. آیتم ها شامل اسلحه هایی مثل لیزر یا قدرت هایی مثل بمب می شوند. بازی حتی آیتمی دارد که در آن پک من به یک غول عظیم تبدیل می شود و همه چیز را می خورد.

همان طور در بالا گفتیم در طول بازی آیتم های مختلفی آزاد می کنید. می توانید سه آیتم را از بین آیتم های زیادی که آزاد کرده اید انتخاب کنید تا در طول بازی برای تان ظاهر شوند.

معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

همه چیز پک من: ۲۵۶ روی حساب و کتاب است. رنگ دشمن ها یا همان روح های بازی، هر کدام نشان از نحوه ی حمله شان می دهند. برای مثال روح های صورتی منتظر می نشینند تا از کنارشان رد شوید، سپس به دنبال تان می آیند؛ یا اینکه روح های نارنجی هر جا که شما را ببینند، راه اصلی شان را رها می کنند و با سرعت زیادی به سمت تان حمله ور می شوند.

همه چیز پک من: ۲۵۶ روی حساب و کتاب است. رنگ دشمن ها یا همان روح های بازی، هر کدام نشان از نحوه ی حمله شان می دهند.

نکته ی جالب درباره ی پک من: ۲۵۶، گیر یا Glitchای است که همیشه از پایین صفحه به دنبال تان می آید. بازی با الهام از Glitchای ساخته شده که در نسخه ی اصلی پک من و در مرحله ی ۲۵۶ به وجود می آمد. این Glitch که از پایین دنبال تان است، به تدریج سرعت خود را زیاد می کند و نمی گذارد تا زیاد در هزارتو گشت و گذار کنید. برای همین هم باید بیشتر اوقات حواس تان هم به روح ها و آیتم ها باشد و هم Glitchای که دنبال تان است.

معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

پک من: ۲۵۶ از نظر بصری و صوتی هم زیباست. تمام جلوههای صدای بازی قدیمی پک من در بازی وجود دارند و هیچ چیز تغییر نکرده است. یعنی اگر با بازی خاطره داشته باشید، احتمالا به هنگام پک من: ۲۵۶ بازی کردن، حس نوستالژی تان گل می کند.

بازی رایگان است و می تواند برای مدتی سرگرم تان کند. سری به آیتونز یا گوگل پلی بزنید و همین حالا دانلودش کنید.

معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶
معرفی بازی موبایل: پک من ۲۵۶

منبع :

تبلیغات