اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تعداد کاربران فعال Google Photos از 100 میلیون رد شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تعداد کاربران فعال Google Photos از 100 میلیون رد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تعداد کاربران فعال Google Photos از 100 میلیون رد شد
,[categoriy]

آکاایران: تعداد کاربران فعال Google Photos از 100 میلیون رد شد

آکاایران گوگل در تعداد کاربران فعال ماهانه ی سرویس Google Photos رکورد 100 میلیونی ثبت کرد.

به گزارش آکاایران

بعد از انسان، از غذا بیش از هر چیز دیگری عکس گرفته می شود.

گوگل اعلام کرده که سرویس مدیریت تصاویرش یعنی Google Photos بیش از 100 میلیون کاربر فعال در ماه دارد. این رکورد تنها پنج ماه پس از راه اندازی این سرویس کسب شد. این سرویس در iOS و اندروید هم عرضه می شود و همچنین در وب هم می توان از آن استفاده کرد.

دستیابی به تعداد 100 میلیون کاربر ظرف مدت چند ماه واقعا موفقیت بزرگی است زیرا برای شرکت هایی مثل توییتر، اینستاگرام و «پینترست» (Pinterest) سال ها طول کشید تا چنین رکوردی را ثبت کنند.

گوگل، علاوه بر تعداد کاربران فعال، اطلاعات و نکته های جالبی هم درباره ی این سرویس و کاربران اش  منتشر کرد. به عنوان مثال، اینکه کاربران از سگ بیش از هر حیوان دیگر تصویر ثبت می کنند؛ سه مکانی که بیشتر از هر جای دیگری در آنجا عکاسی می شود پاریس، نیویورک و بارسلونا هستند؛ کاربران تاکنون تعداد 15 میلیون انیمیشن و کولاژ ساخته اند و اینکه بعد از انسان، از غذا بیش از هر چیز دیگری عکس گرفته می شود. برای مطالعه ی لیست کامل این اطلاعات می توانید به بلاگ رسمی گوگل مراجعه کنید.

منبع: Google

منبع :

تعداد کاربران فعال Google Photos از 100 میلیون رد شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات