معرفی 5 برنامه ی کاربردی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی 5 برنامه ی کاربردی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

معرفی 5 برنامه ی کاربردی
,[categoriy]

آکاایران: معرفی 5 برنامه ی کاربردی

آکاایران هر روز یک نیاز جدید در بازار به وجود می آید و نسبت به همان نیاز هم یک نرم افزار طراحی و ساخته می شود. نرم افزارهای مختلفی برای عکاسی، درست کردن لیست های مختلف و گشت و گذار در اینترنت وجود دارند که کاربران نسبت به نیاز خودشان از آن ها استفاده می کنند. در این مطلب دو برنامه برای عکاسی سلفی و سه برنامه ی کاربردی به شما معرفی می کنیم که ممکن است در شرایط مختلف به آن ها نیاز پیدا کنید.

به گزارش آکاایران
۱. Boomerang

اینستاگرام به تازگی برنامه ی جدیدی به نام Boomerang را معرفی کرده است. برنامه ای که پیشنهاد می کنیم آن را دانلود کنید. با این نرم افزار می توانید عکس هایی با فرمت GIF تهیه کنید و آن ها را به عنوان عکس پروفایل متحرک در شبکه های اجتماعی مختلف قرار دهید. این برنامه یک فیلم کوتاه را به فایل GIF تبدیل می کند. برنامه ی Boomerang برای سیستم های اندروید و iOS عرضه شده است.

,[categoriy]

۲. SelfieX

عکس گرفتن به شکل سلفی می تواند در برخی موارد نفرت انگیز باشد. کیفیت پایین دوربین جلوی بسیاری از گوشی ها لذت عکس گرفتن سلفی را از بین می برند. برنامه ی SelfieX کاری می کند که کاربران بتوانند با استفاده از دوربین پشت، عکس سلفی بگیرند. این برنامه به وسیله ی پیام های صوتی به کاربر می گوید که آیا در کادر دوربین قرار دارد یا خیر. حتی بدون فشار دادن دکمه ی دوربین هم می توان با این برنامه عکس گرفت. برنامه ی SelfieX را برای سیستم های iOS دانلود کنید.

,[categoriy]

۳. Offline Time

برنامه ی Offline Time برای سیستم های مک طراحی شده است. با این نرم افزار می توانید دسترسی خود را برای مدتی به شبکه های اجتماعی و حتی ایمیل مسدود کنید. نرم افزار Offline Time برای زمانی مناسب است که مشغول انجام دادن کاری هستید و نمی خواهید چیزی تمرکز شما را برهم بزند. با برنامه ی Offline Time می توانید خودتان برای دقایقی از شبکه های اجتماعی دور کنید.

,[categoriy]

۴. The List

با برنامه ی The List می توانید لیست های مختلفی از هر چیزی که می خواهید درست کنید. می توانید لیستی از بهترین اخبار و اتفاقات هفته درست کنید یا می توانید لیستی از برنامه هایی که دوست دارید را به وجود بیاورید. این امکان هم در نظر گرفته شده که لیست کاربران دیگر را مشاهده کنید و متوجه شوید که آن ها چه چیزهایی دوست دارند. برنامه ی The List برای سیستم های iOS ساخته شده است.

,[categoriy]

۵. InstaSnoop

با برنامه ی InstaSnoop می توانید به شکل ناشناس در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام فعالیت کنید. با این برنامه می توانید به پروفایل های مختلف بروید و عکس های گوناگون را مشاهده کنید. البته در زمان استفاده از این نرم افزار نمی توانید عکس ها را لایک کنید یا کامنتی برای تصاویر بنویسید. می توانید نرم افزار InstaSnoop را برای سیستم های iOS دانلود کنید.

,[categoriy]

منبع: Wired

منبع :

معرفی 5 برنامه ی کاربردی گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات