مترویی ها چندمگابایت اشغال کرده اند؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مترویی ها چندمگابایت اشغال کرده اند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نماییدنرم افزارهای مترو در ویندوز 8 چه میزان فضا روی هارددیسک اشغال کرده اند؟


مهم ترین تغییری که کاربران با انتشار ویندوز 8 و پس از آن ویندوز 8.1 شاهد آن بودند، محیط کاربری مترو در این نسخه از ویندوز بود. مترو نه فقط ویجت های مختلفی را با خود همراه کرد، بلکه نرم افزارهایی را نیز با عنوان Metro Apps در اختیار کاربران قرار داد.

این نرم افزارها که بازی هایی را نیز شامل می شود، هنگام اجرا تمام صفحه را اشغال کرده و لذت استفاده از آنها در نمایشگرهای مجهز به قابلیت لمسی چند برابر است. بسیاری از کاربران نیز با مراجعه به فروشگاه محصولات ویندوز، نرم افزارها و بازی های بسیاری از این قبیل را روی ویندوز خود نصب و اجرا می کنند؛ اما نکته ای که باید به آن توجه شود، حجمی است که این برنامه ها در هارد دیسک رایانه شما اشغال می کند. دوست دارید بدانید نرم افزارهای مترو در ویندوز 8 و 1/8 چه میزان از فضای هارد دیسک را به خود اختصاص داده اند؟ از ترفند زیر کمک بگیرید:

1 ـ کلیدهای Win+W را فشار دهید تا صفحه جستجو برای شما به نمایش درآید.

2 ـ در کادر جستجو عبارت DiskUsage را وارد کرده و از فهرست نتایج به نمایش درآمده در سمت چپ، رویView App Sizes کلیک کنید.

3 ـ در این مرحله صفحه تنظیمات عمومی برای شما به نمایش درآمده و باید از سمت راست روی View App Sizes کلیک کنید.

4 ـ اکنون فهرستی از برنامه های مترو همراه با میزان فضای اشغال شده توسط آنها روی هارد دیسک برای شما نمایش داده می شود.
منبع: jamejamonline.ir   

مترویی ها چندمگابایت اشغال کرده اند؟ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات