loading...


جلوگیری از هک وای فای

جلوگیری از هک وای فای

در زندگی های امروزی کمتر کسی پیدا می شود که از اینترنت استفاده نکند در حالی که روز به روز به تعداد افرادی که از این فناوری استفاده می کنند افزوده می شود. حتما شما هم در خانه خود برای اتصال به اینترنت از وای فای استفاده می کنید و همیشه دلشوره این را دارید که وای فای شما هک نشود، و یا اینکه دوستانتان از شما رمز وای فای شما را بخواهد و شما هم برای اینکه دوستانتان ناراحت نشود رمز وای فای خود را در اختیارشان قرار می دهید.

ترفندی را برای شما آماده کردایم که پسورد وای فای خود را به هر یک از دوستانتان که مایل هستید بدهید بدون اینکه نگران باشید که حجم اینترنت شما را تمام کند. در این آموزش قصد این را داریم که به شما آموزش دهیم فقط خود شما بتوانید از وای فای استفاده کنید و دسترسی به وای فای خود را محدود کنید و فقط افرادی خاص بتوانند از اینترنت شما استفاده کنند.

در این آموزش حتی کسانی که وای فای شما را هک می کنند نمی توانند از اینترنت شما استفاده کنند. پس بهتر است مرحله به مرحله همراه ما باشید و امنیت وای فای خود را چند صد برابر کنید.

مرحله1:

ابتدا مرورگر خود را اجرا و وارد مدیریت دستگاه مودم خود شود.

مرحله2:

پس از ورود به بخش تنظیمات روتر سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمامی دستگاه های که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لب تاپ و سایر دستگاه ها) پس مشاهدMAC ای پی دستگاه های خود آنها را کپی کنید.

جلوگیری از هک وای فای

مدیریت دستگاه مودم

مرحله3:

هنگامی که مک آی پی تلفن همراه و لپ تاپ خود را کپی کردید از منو تنظیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

جلوگیری از هک وای فای

آموزش جلوگیری از هک وای فای

مرحله4:

در منوی wireless به دنبال بخش wireless MACAddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

جلوگیری از هک وای فای

افزایش امنیت وای فای

مرحله5:

در این بخش شما می توانید 8 دستگاه برای استفاده از وای فای مجاز کنید و پس از وارد کردن MAC ای پی های مورد نظر تیک گزینه Active را زده و در آخر تنظیمات انجام شده را SAVE کنید تا تمامی عملیات اعمال شود.

منبع:yjc.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش ضد هک کردن مودم وایفای tarfand , چگونه امنیت وای فای را بالا ببریم , چگونه امنیت موودم رو بالا ببریم , چطور امنیت مودم را بالا ببریم , اموزش بالا بردن امنیت وایفای , بالا بردن امنیت وای فای مودم , چگونه وای فای خود را مک کنیم , آموزش جلوگیری از هک وای فای , چگونه جلوگیری از هک وای فای , اموزش جلوگیری از هک وای فای , جلوگیری از هک وای فای مودم , اموزش افزایش امنیت وای فاس , اموزش افزایش امنیت وای فای , روش جلوگیری از هک وایفای , آموزش ایمن کردن وای فای , بالا بردن امنیت وای فای , نرم افزار ضد هک وای فای , چگونه ویندوز 7 هک نشود , بالا بردن امنیت موبایل , بالا بردن امنیت وایفا , امنیت در وای فای مودم , بالا بردن برد وای فای , بالا بردن امنیت پوشها , برنامه ضد هک وای فای , بالا بردن امنیت مودم , جلوگیری از هک وایفا , از بین رفتن وای فای , بالا بردن امنیت چک , جلوگیری از هک wifi , افزایش قدرت وایفای , امنیت مودم وای فای , ضد هک کردن وای فای , مک کردن وایفای , امنیت wifi , امنیت مودم

تبلیغات