پالت رنگ گوگل -آکا


,پالت رنگ گوگل, پالت رنگ, ترفندهای اینترنتی,[categoriy]

آکاایران: پالت رنگ گوگل

آکاایران آشنایی با پالت رنگ در گوگل 

 

به گزارش آکاایران بسیاری از کاربران روش استفاده از سایت های جست وجوگر همچون گوگل را می دانند. تنها کاری که در این سایت ها باید انجام دهید این است که عبارت موردنظرتان را برای جست وجو وارد کنید و پس از کلیک روی گزینه جست وجو منتظر بمانید تا فهرست نتایج برای شما نمایش داده شود.

 

این عملیات از جمله ساده ترین روش های استفاده از یک موتور جست وجوگر است، اما کاربران حرفه ای علاوه بر آشنایی با این روش از ترفندها و ابزارهایی که جست وجوگر در اختیارشان قرار می دهد نیز کمک می گیرند تا ضمن بهره مندی از جست وجوی دقیق تر، نتایج بهتری نیز کسب کنند.

 

گوگل از جست وجوگرهای معروفی است که به واسطه پشتیبانی از ابزارهای مختلف، انتخاب شماره یک حرفه ای ها به شمار می رود و این جست وجوگر حرفه ای بتازگی برای جلب نظر طراحان وب، گرافیست ها و درحالت کلی همه کاربرانی که با رنگ ها سر و کار دارند، پالت رنگی را در خود جای داده که با جست وجو ظاهر می شود!

 

دوست دارید این پالت رنگ را در هر جایی در اختیار داشته باشید و بی نیاز از نرم افزارهای گرافیکی همچون فتوشاپ بتوانید کد رنگ موردنظرتان را به دست آورید؟ برای انجام این کار کافی است ترفند زیر را اجرا کنید.

 

مرورگر رایانه یا دستگاه هوشمند خود را اجرا کرده و به سایت گوگل مراجعه کنید.

 

در کادر جست وجو عبارت rgb to hex را وارد کرده روی گزینه جست وجو فشار دهید.

 

همان طور که مشاهده می کنید پالت رنگ گوگل برای شما به نمایش درآمده و ضمن آن که می توانید نشانگر ماوس را روی رنگ دلخواه خود قرار دهید با کلیک روی گزینه Show Color Values اطلاعات کاملی از کد رنگ انتخاب شده به صورت های مختلف همچون RGB, HEX, HSV, HSL و CMYK در اختیار شما قرار می گیرد.

منبع:jamejamonline.irچند گام بالاتر

  • نحوه ذخیره فایل در فرمت های مختلف
  • 2 راه برای حذف دکمه ی Shutdown از صفحه ی ورود به ویندوز
  • افزایش کارایی ویندوزبااستفاده ازسرویسها
  • افزایش سرعت اجرای برنامه ها با ارتقای حافظه
  • افزایش سرعت کامپیوتر در ویندوز 8 و خانه تکانی آن
  • جلوگیری ازاشغالی خط تلفن هنگام استفاده ازاینترنت

اخبار اکاایران

تبلیغات