ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه
,ویرایش پیام های تلگرام, ترفندهای تلگرام, تلنگر به کاربران گروه تلگرام,[categoriy]

آکاایران: ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه

آکاایران ویرایش پیام های ارسال شده در گروه ها یا صفحات چت خصوصی تلگرام

 

به گزارش آکاایران پیام رسان تلگرام آن قدر میان کاربران ایرانی محبوب است که به معرفی نیاز ندارد. دوست دارید پیام های ارسال شده در گروه ها یا پیام هایی را که برای مخاطبان خود ارسال کرده اید، ویرایش کنید؟ به این ترتیب تا زمانی که فرد مقابل پیام شما را نخوانده باشد می توانید آن را به متن دلخواه خود تغییر دهید.

 

نظرتان راجع به مطلع کردن کاربران موردنظر درباره پیام جدیدی که در یک گروه ارسال می کنید چیست؟ دوست دارید یک یا چند کاربر را از پیام ارسالی خود مطلع کنید؟ خوشبختانه نسخه جدید تلگرام این امکانات را در خود جای داده و می توانید با استفاده از روش های زیر نسبت به اجرای هرکدام از این قابلیت ها اقدام کنید:

 

ویرایش پیام ها
1ـ پیش از هر چیز مطمئن شوید تلگرام خود را به روزرسانی کرده اید سپس برای ویرایش هریک از پیام های ارسال شده در گروه ها یا صفحات چت خصوصی، انگشت خود را روی پیام موردنظر فشار داده و از منوی به نمایش درآمده گزینه Edit را انتخاب کنید.

 

نکته: چنانچه از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده می کنید می توانید با کلیک راست روی پیام موردنظر و انتخاب گزینه Edit عملیات ویرایش را اجرا کنید. همچنین با فشار کلید جهت نما به سمت بالا از روی صفحه کلید نیز به آخرین پیام قابل ویرایش خود هدایت شده و این پیام در حالت ویرایش برای شما نمایش داده می شود.

 

نکته: فراموش نکنید ویرایش پیام های ارسالی فقط تا 48 ساعت پس از ارسال آنها برای شما مجاز است و کاربر مقابل شما در صورتی پیام ویرایش شده را به جای پیام اصلی مشاهده می کند که تلگرام خود را به روز کرده باشد. همچنین پیام های شما پس از ویرایش با برچسب Edited نمایش داده می شود.

 

تلنگر به کاربران گروه
چنانچه می خواهید به یک پیام پاسخ دهید یا قصد دارید در گروه پیامی را ارسال کنید و ضمن خطاب به یک یا چند کاربر خاص، آنها را از ارسال پیام خود نیز مطلع کنید، کافی است پیش از نوشتن پیام علامت @ را تایپ کرده و نام کاربر موردنظر را از فهرست کاربران انتخاب کنید. (با تکرار تایپ علامت @ و انتخاب دیگر کاربران می توانید چند کاربر را در یک پیام مورد خطاب قرار دهید)

 

با اجرای این فرمان، علاوه بر ارسال پیام در گروه، هشداری برای کاربران موردنظر شما ارسال می شود و نکته جالب توجه این که این هشدار در صورتی که گروه برای کاربر در حالت بی صدا باشد نیز برای او ارسال خواهد شد.
منبع:jamejamonline.irچند گام بالاتر

  • ۳ تغییر اصلی تلگرام در آپدیت جدید که بایستی بدانید!
  • ارسال سریع تصاویر متحرک در تلگرام
  • آزادسازی فضای اشغال شده تلگرام
  • آشنایی با ویژگی های کانال تلگرام و آموزش ساختن کانال در تلگرام
  • آموزش ترفندهای تلگرام
  • آموزش حل مشکل آپلود عکس و ویدیو در تلگرام+تصاویر

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش ارسال پیام ویدئویی در تلگر

ویرایش پیام های تلگرام و تلنگر به کاربران گروه گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات