غیرفعال سازی مرکز آپلود آفیس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد غیرفعال سازی مرکز آپلود آفیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :آموزش غیر فعال کردن مرکز آپلود آفیس

بنا به گزارش آکاایران :  
چنانچه مجموعه نرم افزاری مایکروسافت آفیس (Word ،Excel و Power Point) را روی رایانه ویندوزی خود نصب کرده باشید ، مطمئنا آیکون نارنجی رنگ کوچکی را کنار ساعت ویندوز مشاهده خواهید کرد.
این آیکون به مرکز آپلود آفیس (Microsoft Office Upload Center) مربوط است و وظیفه هماهنگ سازی اطلاعات میان سرور و رایانه کاربران را به عهده دارد. از آنجا که بسیاری از کاربران خانگی و حتی کاربران سازمانی از مجموعه آفیس به صورت لوکال استفاده می کنند و از قابلیت های ذخیره سازی روی سرورها و دسترسی مستقیم به فایل ها از سرور استفاده نمی کنند، آیکون مرکز آپلود آفیس می تواند گزینه مزاحمی در ویندوز به شمار برود. همچنین فعال بودن این قابلیت منابع سیستمی رایانه شما را به خود اختصاص داده و موجب هدر رفتن مقداری از این منابع می شود.

چنانچه شما نیز جزو کاربرانی هستید که از مرکز آپلود آفیس هیچ گونه استفاده ای ندارید و می خواهید منابع اشغال شده از سوی این قابلیت را آزاد کنید، از ترفند زیر کمک بگیرید:

1ـ کلیدهای Win+R را فشار داده، در کادر مورد نظر عبارت taskschd.msc را وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید. (می توانید در کادر جستجو در منوی استارت نیز این عبارت را وارد کنید)

2ـ در ستون سمت چپ منوی باز شده از پنجره به نمایش درآمده روی گزینه Task Scheduler Library کلیک کرده و از ستون میانی، گزینه ای را که نامی مشابه با Microsoft Office 15 Sync Maintenance دارد انتخاب کنید. (برای کسب اطمینان از انتخاب گزینه صحیح می توانید روی آن دو بار کلیک کرده و پس از مراجعه به تب Actions بررسی کنید که فایلی با نام MsoSync.exe در کادر مورد نظر برای اجرا مشخص شده باشد)

3ـ پس از انتخاب گزینه مورد نظر، از ستون سمت راست روی گزینه Disable کلیک کنید.

4ـ رایانه خود را یک بار ری استارت کنید تا تغییرات اعمال شده و آیکون نارنجی رنگ مرکز آپلود آفیس نیز از کنار ساعت ویندوز حذف شود.

منبع:jamejamonline.ir

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله غیرفعال سازی مرکز آپلود آفیس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

غیر فعال کردن گزینه آمار در جت پک , اپلود سنتر اوپرا

غیرفعال سازی مرکز آپلود آفیس گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات