تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee
,آنتی ویروس,مک‌آفی,را,[categoriy]

آکاایران: تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee

آنتی ویروس مک‌آفی را می توان پس از Kaspersky و Nod32 یکی از قوی‌ ترین آنتی‌ویروس‌های حال حاضر نامید. این آنتی‌ویروس که از قدمت زیادی نیز برخوردار است از قابلیت آپدیت و به‌روزرسانی قدرتمندی نیز پشتیبانی می‌کند. اما در این میان مشکلی نه تنها برای مک‌آفی بلکه برای کلیه آنتی‌ویروس‌ها وجود دارد. به طوری‌که معمولاًً پس از نصب نسخه‌ای از آنتی ویروس کاربر اقدام به به‌روزرسانی پایگاه داده نرم‌افزار می کند و به مرور زمان این آپدیت‌ها تکمیل می‌شود. اما پس از نصب یک ویندوز جدید و نصب مجدد آنتی‌ویروس کلیه آپدیت‌های قبلی پاک خواهد شد و کاربر مجبور است کلیه آپدیت‌ها را مجدداً دریافت نماید. این موضوع به دلیل بالا رفتن حجم آپدیت‌ها گاهی بسیار آزاردهنده است. اما اکنون اگر امنیت سیستم خود را به دست مک‌آفی سپرده‌اید دیگر جای نگرانی نیست. چرا که با ترفندی ساده می‌توانید از این پس از آپدیت‌های مک‌آفی نسخه پشتیبان تهیه کرده و پس از نصب ویندوز جدید از همان آپدیت‌های دریافتی استفاده کنید، بدون آن‌که نیازی به دریافت مجدد آن‌ها از اینترنت داشته باشید.


برای این کار:
پس از نصب مک‌آفی کافی است تنها یک‌بار آن را کاملاً آپدیت کنید.
سپس به مسیر زیر بروید:

 به گزارش آکاایران: 
C:Program FilesCommon FilesMcAfeeEngine
(دقت کنید منظور از C، درایوی است که ویندوز در آن نصب شده و می‌تواند متغیر باشد).

اکنون سه فایل avvscan.dat، avvclean.dat و avvnames.dat را یافته (ترفندستان) و با راست‌کلیک بر روی آن‌ها و انتخاب Copy، آن‌ها را کپی کنید.
سپس این سه فایل را در یک محل مناسب Paste نمایید.
کار تمام است.
اکنون پس از نصب مجدد ویندوز و یا جهت استفاده از آپدیت‌ها در یک سیستم دیگر، کافی است این سه فایل را مجدد در مسیر یادشده با فایل‌های قبلی جای گزین نمایید. تنها دقت کنید McAfee در زمان این‌کار بسته باشد.
در پایان نیز پس از این‌کار سیستم را یک‌بار ری استارت کنید تا تغییرات اعمال گردد.

منبع :

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های آنتی ویروس McAfee گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات