اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید
,روتوش عکس, اپلیکیشن  موبایل, عکس سلفی,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید

آکایران :سلفی : عکسی از خود که توسط دوربین های دیجیتال گرفته می شود.

بنا به گزارش آکاایران : کلمه سلفی یا عکس ازخودگرفته ظاهراً برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ استفاده شده، و در سال ۲۰۱۳ توسط مؤسسه لغت نامه آکسفورد به عنوان واژه سال انتخاب شده است.
امروزه در اینستاگرام نزدیک به دویست میلیون عکس با هشتگ سلفی (#Selfie) پیدا می شود که هر روز به تعدادشان نیز اضافه می شود.

معمولاً از سلفی ها به عنوان عکس های خام و بدون ویرایش یاد می شود، اما در دنیای اپلیکیشن های رنگارنگ امروز، آن هم اپلیکیشن های پیشرفته عکاسی، روتوش سلفی ها هم به شدت رواج پیدا کرده. حالا می شود در عرض چند دقیقه، سلفی را تبدیل به عکسی کرد که گویی توسط عکاسان حرفه ای برای پشت جلد مجله های مد گرفته شده است!
 
یکی از مشکلات اصلی گرفتن یک سلفی خوب این است که ابزار کار بسیار محدود است. در واقع شما یک دوربین دارید و یک جفت دست که گاهی اصلاً به اندازه کافی بلند نیست! برای کمک به بخش سخت افزاری عکس های ازخودگرفته، سه اپلیکیشن به کار شما می آیند:

,روتوش عکس, اپلیکیشن  موبایل, عکس سلفی,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

اپلیکیشن هایی برای گرفتن عکس های سلفی با کیفیت

اپلیکیشن «کم می» (CamMe) مثل یک دوربین خودکار عمل می کند. تلفن هوشمندتان را در جایی جلوی خودتان قرار می دهید. دوربین موبایل روشن است و وقتی دستتان را تکان می دهید، شما را شناسایی می کند و با علامت چراغ زردرنگی تشخیص می دهد که کجا ایستاده اید. حالا کافی است دستتان را به صورت مشت به سمت دوربین بگیرید تا سه ثانیه بعد از شما عکس بگیرد. یعنی در واقع لازم نیست خودتان دکمه را بفشارید. بلکه باید با علامت دستتان با آن ارتباط برقرار کنید.
 

مزیت دیگر این برنامه کاربردی این است که هر چند بار که بخواهید می توانید- با همان تنظیم اولیه- عکس بگیرید. کافی است هر بار با مشتتان به دوربین علامت دهید که حاضرید. تنها نکته استفاده از این اپلیکیشن این است که باید در جای ثابتی قرار داشته باشد تا لرزش آن باعث تار شدن عکس نشود.
 

اپلیکیشن #selfie در واقع یک برنامه کاربردی عکاسی است که به جای دوربین تلفن همراه، از آن باید برای گرفتن سلفی- و فقط سلفی- استفاده کرد. این اپلیکیشن که فقط با دوربین جلوی موبایل کار می کند، لنزی دارد که از فاصله نزدیک، از صورتتان عکس می گیرد. یعنی همه فریم از صورت شما است و از حاشیه خبری نیست. در واقع عکس بزرگتری - و از فاصله نزدیک تری- از صورتتان می اندازد. اگر قبل از گرفتن عکس، موبایل را تکان دهید، فلاش این اپلیکیشن هم به کار می افتد و عکس روشنتری از شما ثبت خواهد شد.
 

حالا که حرف فلاش شد باید از اپلیکیشن «فلش سلف» (Flash Self) یاد کنیم که اپلیکیشنی مخصوص فلاش فقط برای عکس های ازخودگرفته است. بر خلاف فلاش دوربین که نور تندی را به موضوع مورد عکاسی (در اینجا صورت شما) می تاباند، «فلش سلف» نور ملایمی را به به صفحه موبایل می تاباند (که بر روی صورت شما منعکس می شود). میزان این نور را هم می شود تنظیم کرد. رنگ این نور و اینکه از کدام زاویه بتابد را هم می توان انتخاب کرد.
 

از سخت افزار عکس های ازخودگرفته که بگذریم به دریای اپلیکشن های فوتوشاپی برای سلفی ها می رسیم.

,روتوش عکس, اپلیکیشن  موبایل, عکس سلفی,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

یکی از متداول ترین و محبوب ترین این برنامه ها «فیس تیون» (Facetune) است. با اینکه این اپلیکیشن (بر خلاف سه اپلیکیشن بالایی که رایگان بودند) چهار دلار آمریکا قیمت دارد، اما کاربران می گویند که می توان با آن عکس ها را به صورت بسیار حرفه ای روتوش کرد. می توان رنگ پوست را روشن تر یا تیره تر کرد. چین و چروک های صورت را برداشت، دایره های سیاه دور چشم ها را پنهان کرد و حتی شکل بدن را لاغرتر- یا چاق تر- کرد. این اپلیکیشن همچنین ۳۰ فیلتر مختلف و ۱۶ لایه و مدل مختلف آراستن سلفی را به شما ارائه می کند.
 

,روتوش عکس, اپلیکیشن  موبایل, عکس سلفی,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

نرم افزار روتوش عکس های سلفی

دو اپلیکیشن «یوکم پرفکت» (YouCamPerfect)و «یوکم میک آپ» (YouCamMakeUp ) هر دو قرار است برای گرفتن یک سلفی «تمام عیار» به کاربر کمک کنند. در حالیکه «یوکم پرفکت» به ادیت های اصلی بیشتر توجه دارد، «یوکم میک آپ» به شما کمک می کند که آرایش صورتتان را در سلفی کامل کنید. از پاک کردن چروک ها گرفته تا پرپشت نشان دادن ابروها و مژه ها، و اضافه کردن انواع آرایش صورت از کارهای این اپلیکیشن است. در هر دوی این اپلیکشن ها بخشی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید خودتان را قد بلندتر کنید.
 

در هر دو اپلیکیشن «فیس تیون» و «یوکم میک آپ» باید هر قسمت از صورت (چشم، لب، ابرو، پوست و..) را به صورت جداگانه روتوش کنید و این ممکن است وقت گیر باشد و نتیجه کار هم خیلی واقعی به نظر نرسد. اینجاست که برنامه روتوش عکس «مودی فیس» (ModiFace Photo Editor) به کمک شما می آید. در این اپلیکیشن در یک صفحه می توانید تمام قسمت هایی را به نظرتان به روتوش نیاز دارد مشخص کنید و با استفاده از بخش های مختلف اپلیکشن، تمیزکاری ها را انجام دهید. همچنین می توانید با کمی کشیده تر کردن یا پهن تر کردن صورت یا چشم هایتان، مدل های متفاوتی به خودتان بدهید.
منبع:faradeed.ir

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرم افزار camme

اپلیکیشن های رنگارنگ روتوش سلفی را بشناسید گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات