اخرین مطالب آکاایران

چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :سرویس ایمیل جیمیل ویژگی جدیدی را فعال کرده است که مورد تقاضای بسیاری از کاربران بود. حالا کاربران می توانند دکمه بلاک را در جیمیل خود فعال کنند همچنین می توانید نمایش و دیدن پیام ها از کسانی که مزاحم هستند یا برایتان مشکلی ایجاد می کنند را متوقف کنید.

بنا به گزارش آکاایران : آموزش بلاک کردن ایمیل های مزاحم در جیمیل

بلاک کردن افراد مزاحم مسیری راحت و دو مرحله ای دارد که مستقیما پیام های این افراد را به بخش اسپم می فرستد. در کنار امکان بلاک گزینه "unsubscribe" در اپلیکیشن های جیمیل فعال شده است. از طریق این امکان می توانید مستقیما روی نسخه موبایل از گروه ایمیلی که تمایل ندارید خارج شوید.

برای فعال کردن هر دو امکان به قسمت بالای سمت راست ایمیل بروید و روی سه نقطه کلیک کنید. پس از باز کردن این منو بر روی موبایل می توانید گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر بعد از بلاک کردن فرستنده ای پشیمان شدید می توانید به بخش تنظیمات جیمیل رفته و آن ها را به حالت اول برگردانید.

,ایمیل های مزاحم, بلاک ایمیل های مزاحم, ترفندهای جیمیل,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

تنظیمات جیمیل


منبع:asriran.com

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بلاک کردن جیمیل

چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات