پوسته های متحرک در اپرا - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پوسته های متحرک در اپرا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :فعال کردن پوسته های متحرک در اپرا

بنا به گزارش آکاایران : مرورگر اپرا به اندازه کروم و فایرفاکس معروف نیست، اما کاربران بسیار علاقه مند و متعصبی را به خود اختصاص می دهد. این مرورگر گاهی ویژگی ها و امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که ماه ها و حتی سال ها بعد به مرورگرهای محبوبی همچون کروم و فایرفاکس اضافه می شوند.

یکی از قابلیت های جدیدی که در نسخه 32 این مرورگر در اختیار کاربران قرار گرفته است پوسته های متحرک یا Animated Themes است. این پوسته ها مانند پوسته های قبلی رنگ بندی و ظاهر گرافیک خاص خود را دارد و تفاوتش با پوسته های قدیمی، در انیمیشن ویدئویی است که در Speed Dial یا پس زمینه مرورگر برای شما به نمایش در می آورند. حرکت ابرها، بارش برف و باران، طلوع و غروب خورشید و بسیاری از موارد دیگر جزو انیمیشن های موجود در پوسته های متحرک هستند. چنانچه شما نیز کاربر این مرورگر هستید و مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا داده اید، می توانید با استفاده از روش زیر پوسته های متحرک را فعال کنید:

1ـ پس از اجرای مرورگر اپرا، در نوار آدرس لینک زیر را وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید.

https://addons.opera.com/en/themes

2ـ از بالای صفحه روی لینک Animated کلیک کنید تا پوسته های متحرک برای شما نمایش داده شود.

3ـ با کلیک روی تصاویر هر یک از پوسته های به نمایش درآمده، پیش نمایشی از انیمیشن ویدئویی در صفحه جدید به نمایش درآمده و با کلیک روی Add to Opera پوسته مورد نظر دانلود و به مرورگر شما اضافه می شود.

4ـ اکنون با مراجعه به Speed Dial انیمیشن پوسته را مشاهده خواهید کرد.

توجه: فعال شدن پوسته های متحرک، منابع بسیاری از سیستم شما را به خود اختصاص می دهد و ممکن است کاهش سرعت رایانه را به همراه داشته باشد
منبع:jamejamonline.ir

منبع :

پوسته های متحرک در اپرا گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات