صفحه کلید SwiftKey همه ایموجی های اندروید ۶.۰ را به دستگاه شما می آورد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صفحه کلید SwiftKey همه ایموجی های اندروید ۶.۰ را به دستگاه شما می آورد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :swiftkey
/section>

اندروید ۶.۰ مارشملو به صورت پیش فرض از ایموجی های بسیار بیشتری در کیبورد خود برخوردار است که حالا صفحه کلید معروف SwiftKey همه ی آن ها را در اختیار دستگاه هایی قرار می دهد که هنوز اندروید مارشملو را دریافت نکرده اند. با زومیت همراه بمانید.

بنا به گزارش آکاایران : بروزرسانی جدید صفحه کلید SwiftKey با ۱۸۴ ایموجی جدید و بروز شده در صفحه کلید عرضه خواهد شد. تعدادی از این ایموجی های جدید را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. اگر ایموجی های جدید را دوست دارید و می خواهید تجربه ی بهتری از تایپ کردن در گوشی همراه خود بدست آورید، همین الان صفحه کلید SwiftKey را نصب کنید.

 

صفحه کلید SwiftKey همه ایموجی های اندروید ۶.۰ را به دستگاه شما می آورد
,صفحه کلید, کیبورد, ایموجی,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: صفحه کلید SwiftKey همه ایموجی های اندروید ۶.۰ را به دستگاه شما می آورد

صفحه کلید SwiftKey یکی از بهترین برنامه های شخص ثالث برای تایپ در دستگاه اندرویدی است که از ویژگی های بسیار جالبی برای تایپ راحت تر بهره می برد. این کیبورد را می توانید از این لینک دانلود کنید.

امین فیض پور

منبع :

صفحه کلید SwiftKey همه ایموجی های اندروید ۶.۰ را به دستگاه شما می آورد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات