loading...
آکایران :App Manager
/section>

App Manager : Uninstaller&Backup اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید از برنامه های نصب شده در گوشی پشتیبان تهیه کنید یا به حذف برنامه های فعلی بپردازید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : App Manager : Uninstaller&Backup به شما این امکان را می دهد که تا از برنامه های نصب شده در گوشی اندرویدی فایل پشتیبان تهیه کنید و در صورت نیاز فایل نصبی را برای دوستان خود ارسال کنید تا آن ها هم قادر به استفاده از برنامه یا بازی مورد نظر شما باشند. اما مهم ترین استفاده ی آن طبیعتا تهیه ی فایل پشتیبان از برنامه ها و بازی هایی است که در گوشی شما نصب هستند. برای مثال هنگامی که قصد تعویض رام، فلش کردن گوشی یا ... را دارید تمامی اپلیکیشن های نصب شده در گوشی از بین خواهند رفت که به کمک App Manager : Uninstaller&Backup می توانید از تمامی آن ها بکاپ گرفته تا بعد از انجام عملیات مورد نظر، آن ها را بازیابی کنید.

اپلیکیشن ها

آکاایران: زوم اپ: پشتیبان گیری و حذف اپلیکیشن ها با App Manager

اگر گوشی شما روت شده باشد App Manager : Uninstaller&Backup قادر خواهد بود تا از برنامه های سیستمی شما نیز پشتیبان تهیه کند. شماره ها، پیامک ها و ... نیز از دیگر مواردی هستند که توسط این برنامه قادر به پشتیبان گیری از آن ها خواهید بود. همچنین امکان اتصال آن به فضاهای ابری نیز محیا شده است تا بتوانید فایل های پشتیبان را مستقیما به فضای ابری ارسال و یک بار برای همیشه، از امنیت آن ها اطمینان خاطر پیدا کنید. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : اپلیکیشن ها

تبلیغات