آکایران :Call Manager
/section>

Call Manager اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید ابزاری کامل برای مدیریت تماس ها و امکانات مربوط به آن مانند ضبط تماس، بلاک کردن شماره ها و ... را در اختیار داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : یکی از بخش های اندروید که همیشه کمترین توجه را از سوی توسعه دهندگان داشته است بخش Call Manager است به طوری که در اکثر گوشی های اندرویدی، این بخش امکانی به جز نمایش لیست تماس ها برای شما به همراه ندارد. این موضوع در حالی است که قابلیت های بسیار دیگری نیز در رابطه با بخش تماس های گوشی وجود دارد که در بسیاری از گوشی های اندرویدی، به صورت پیش فرض وجود ندارند. یکی از این امکانات، ضبط تماس های صوتی به صورت دو طرفه است که خوشبختانه در گوشی ها و همچنین نسخه های جدید اندروید، این امکان به صورت پیش فرض به بخش مدیریت تماس ها اضافه شده است. امکان دیگری که بسیار ضروری و مورد نیاز است قابلیت بلاک کردن شماره های مزاحم است که تعداد گوشی هایی که به طور پیش فرض از این امکان پشتیبانی کنند هنوز به حد قابل قبولی نرسیده است.

زوم اپ: پاسخ دهی خودکار | بلاک شماره ها و ضبط تماس ها در Call Manager -

آکاایران: زوم اپ: پاسخ دهی خودکار، بلاک شماره ها و ضبط تماس ها در Call Manager

 اما Call Manager اپلیکیشنی بسیار عالی برای گوشی های اندرویدی است که به لطف آن می توانید امکاناتی بی نظیر در رابطه با بخش تماس ها در اختیار داشته باشید. علاوه بر امکان ضبط تماس ها و بلاک کردن شماره ها که در بالا نیز به آن ها اشاره کردیم، امکان جالب دیگری با عنوان "پاسخ دهی خودکار" در این برنامه وجود دارد که می تواند تمام تماس های ورودی، یا تماس های ورودی از برخی شماره های مشخص شده را به صورت خودکار و بعد از سه ثانیه (قابل تغییر در تنظیمات) پاسخ دهد. در صورتی که تمایل داشته باشید نیز می توانید حالت پاسخ دهی را روی Speaker قرار دهید تا بلافاصله بعد از جواب دادن خودکار تماس، صدای شخص مقابل روی بلندگو پخش شود. این امکان به ویژه برای افرادی که هنگام انجام کار قادر به لمس صفحه و پاسخگویی نیستند فوق العاده کاربردی خواهد بود. برای دانلود این اپلیکیشن بی نظیر می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

توجه: شما می توانید با فعالسازی جواب دهی خودکار و ضبط تماس ها به صورت همزمان، حالتی شبیه به منشی تلفنی را توسط این اپلیکیشن شبیه سازی کنید اما این ویژگی احتمالا چندان مورد توجه قرار نخواهد گرفت چرا که پیامی مبنی بر وصل شدن تماس به پیغام گیر برای شخص تماس گیرنده پخش نخواهد شد و در واقع آن شخص متوجه این موضوع که می تواند پیام خود را ضبط کند نخواهد شد.

زوم اپ: پاسخ دهی خودکار | بلاک شماره ها و ضبط تماس ها در Call Manager -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: پاسخ دهی خودکار | بلاک شماره ها و ضبط تماس ها در Call Manager -

تبلیغات