آکایران :Home Wifi Alert
/section>

Home Wifi Alert اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید افرادی که در حال حاضر به وای فای شما وصل هستند را مشاهده کنید و ارتباط موارد ناشناس را قطع کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : هنگامی که سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا می کند، یا ترافیک اینترنت زودتر از همیشه به اتمام می رسد، معمولا کاربران انگشت اتهام را به سوی شرکت ارائه دهنده برده و آن را از موارد فنی می دانند. اما در برخی موارد نیز این اتفاقات به دلیل دسترسی غیر مجاز افراد سودجو به اینترنت شما خواهد بود. اگر شما نیز با چنین مشکلاتی رو به رو شده اید، احتمال آنکه یک همسایه ی سودجو در آپارتمان خود داشته باشید چندان دور از ذهن نیست. Home Wifi Alert اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید با وصل شدن به اینترنت خانگی خود، تمام دستگاه های متصل به آن را مشاهده کنید. طبیعتا در حالت عادی، نباید به جز خود و اعضای خانواده ارتباط دیگری را مشاهده کنید. از همین رو می توانید به آسانی به وجود دستگاه های اضافه پی برده و ارتباط آن ها را از مودم خود قطع کنید.

زوم اپ: قطع دسترسی افراد ناشناس به اینترنت وای فای با Home Wifi Alert -

آکاایران: زوم اپ: قطع دسترسی افراد ناشناس به اینترنت وای فای با Home Wifi Alert

استفاده از Home Wifi Alert به این صورت است که بعد از ورود به اپلیکیشن، از طریق کانکشن اینترنتی شما به مودم متصل می شود و لیستی از تمام دستگاه هایی که در حال حاضر در حال استفاده از آن هستند را نمایش می دهد. مورد مثبتی که در این میان وجود دارد نیز نمایش IP مربوط به هر دستگاه است که می تواند شما را در تشخیص موارد اضافه با اعضای خانواده یاری کند. حال کافیست تا با لمس هر ارتباط غریبه ای که در این لیست مشاهده می کنید، ارتباط وی را با مودم خود قطع کنید و با تغییر رمز عبور، از اتصال مجدد آن ها جلوگیری کنید. شما حتی می توانید با قرار دادن IP های غیر مجاز در لیست سیاه مودم، از وصل شدن مجدد آنها حتی در صورت دسترسی به رمز عبور جدید نیز جلوگیری کنید. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

زوم اپ: قطع دسترسی افراد ناشناس به اینترنت وای فای با Home Wifi Alert -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: قطع دسترسی افراد ناشناس به اینترنت وای فای با Home Wifi Alert -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

قطع کردن کسانی که به وای فای متصل اند , نرم افزار قطع کردن سیستم وای فای , برنامه قطع دیگران از وای فای , قطع دسترسی گوشی به لپ تاپ

تبلیغات