loading...
آکایران :Sworkit Personal Trainer
/section>

Sworkit Personal Trainer اپلیکیشنی در زمینه ی ورزش های خانگی است که به کمک آن می توانید حتی در صورتی که فرصت رفتن به باشگاه های ورزشی را ندارید، بدن خود را روی فرم نگه دارید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : آیا به داشتن یک استایل زیبا و مناسب علاقه دارد یا خیر؟ این سوالی است که محال است آن را از کسی بپرسید و با جواب خیر رو به رو شوید. همه ی ما به داشتن بدنی ایده آل و مناسب علاقه مندیم؛ اما تنها درصد کمی فرصت، انگیزه یا اراده ی رفتن به یک باشگاه ورزشی را داریم که همین موضوع باعث شده است تا داشتن یک استایل ورزشی، برای بسیاری از افراد تنها در حد یک خیال باقی بماند. Sworkit Personal Trainer اپلیکیشنی عالی برای چنین افرادی است که به هر دلیل امکان رفتن به باشگاه ورزشی را ندارند. توسط این برنامه یک مربی خانگی را اختیار خواهید داشت که به کمک آن می توانید حرکت های مورد نیاز بدن را در طول روز و طی یک برنامه ی منظم و روزانه انجام دهید تا به استایل مورد نظر خود، نزدیک و نزدیک تر شوید.

زوم اپ: آموزش و تمرین بدنسازی | یوگا و... در منزل با Sworkit Personal Trainer -

آکاایران: زوم اپ: آموزش و تمرین بدنسازی، یوگا و... در منزل با Sworkit Personal Trainer

این برنامه از زبان فارسی برخوردار نیست، اما خوشبختانه تمام حرکات موجود در خود را به صورت انیمیشن های تصویری به شما نمایش خواهد داد و حتی اگر از زبان انگلیسی یا دانش اولیه ی ورزش و حرکت های آن اطلاع خاصی نداشته باشید، به لطف این انیمیشن های تصویری می توانید حرکات را آموزش ببینید و به انجام آن ها بپردازید. نکته ای که Sworkit Personal Trainer را بسیار ارزشمند می کند پشتیبانی آن از چندین ورزش مختلف مانند بدنسازی، یوگا و ... است که هر کدام دارای آموزش های تصویری و برنامه های زمان بندی شده هستند که می توانید با پیروی از آن ها، در ورزش مورد نظر خود پیشرفت چشمگیری کنید. در صورت تمایل می توانید از طریق لینک زیر این برنامه را دریافت کنید.

زوم اپ: آموزش و تمرین بدنسازی | یوگا و... در منزل با Sworkit Personal Trainer -
زوم اپ: آموزش و تمرین بدنسازی | یوگا و... در منزل با Sworkit Personal Trainer -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: آموزش و تمرین بدنسازی | یوگا و... در منزل با Sworkit Personal Trainer -

loading...
تبلیغات