زوم اپ: نمایش شناور اعلانیه ها با Floatifications -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: نمایش شناور اعلانیه ها با Floatifications ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Floatifications
/section>

Floatifications اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید اعلانیه ها را به صورت شناور دریافت کنید تا هرگز حتی یک اطلاع رسانی را نیز از دست ندهید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا برای شما هم پیش آمده است که پیامی را از دوست خود دریافت کرده باشید، اما به دلایل مختلفی مانند حضور در یک بازی یا برنامه ی FullScreen آن را ندیده باشید. یا حتی ممکن است این اعلانیه همراه با اعلان های غیر کاربردی دیگر، باعث شلوغی نوار اعلانیه های شما شده باشد و شما نیز به اشتباه آن را پاک کرده باشید. این مشکل با وجود آنکه ممکن است چندان حاد و مهم به نظر نرسد، اما گاهی می تواند باعث سوتفاهم ها و دلخوری می شود؛ از همین رو وجود راهی که چنین مشکلی را برای همیشه از بین ببرد ضروری به نظر می رسید که خوشبختانه، توسعه دهنگان اپلیکیشن Floatifications با انتشار این برنامه، کار را تا حدود زیادی برای شما راحت کرده اند.

زوم اپ: نمایش شناور اعلانیه ها با Floatifications
,android,android app,Floatifications ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: نمایش شناور اعلانیه ها با Floatifications

Floatifications برای هر اعلانی که به گوشی شما می رسد، از جمله پیامک ها، تماس های از دست رفته، پیام های دریافتی از تلگرام و ... یک آیکن دایره ای شکل را به صورت شناور به شما نمایش می دهد. ویژگی اصلی این آیکن شناور، قرارگیری آن روی تمام پنجره ها است؛ به این معنا که اهمیتی ندارد که شما مشغول انجام یک بازی یا تماشای یک فیلم باشید. چرا که این آیکن شناور، به عنوان بالاترین لایه، به شما نمایش داده خواهد شد و تا زمانی که اقدام به خواندن و بستن آن نکنید نیز روی صفحه باقی می ماند. این امر علاوه بر آنکه مانع از نادیده گرفتن اعلان های دریافتی می شود، می تواند کار شما را نیز در خواندن پیام ها سریع تر و راحت تر کند تا بدون خروج از بازی یا اپلیکیشن در حال اجرا، قادر به خواندن پیام رسیده باشید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Floatifications ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Floatifications ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: نمایش شناور اعلانیه ها با Floatifications گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات