آکایران :XAPK Installer
/section>

XAPK Installer اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید بازی های دیتا دار با فرمت Xapk را در گوشی خود نصب کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : چندی پیش در قالب پستی جداگانه شما را با وب سایت ApkPure آشنا کردیم که در زمینه ی دانلود از پلی استور فعالیت داشت. یکی از ویژگی های فوق العاده ای که در این وب سایت به کاربران ارائه می شد انتشار نسخه ی تک فایلی از بازی های دیتادار بود که به نوعی یک تحول غیر رسمی اما کاربردی را در این پلتفرم به وجود آورد. این نوع جدید که با فرمت Xapk شناخته می شود فایل دیتا را همراه با فایل نصبی بازی در یک فایل قرار داده است و توسط نصب کننده ی مخصوصی که دارد می توانید تنها با یک لمس، فایل دیتا را به صورت خودکار به مکان مورد نظر منتقل کرده و سپس بازی را نصب کنید که این موضوع به ویژه برای افرادی که آشنایی چندانی نسبت به کار با گوشی خود ندارند یک مزیت عالی به حساب می آید. XAPK Installer اپلیکیشن نصب کننده ی این فرمت جدید است که از سوی سازندگان این وب سایت منتشر شده است.

زوم اپ: نصب بازی های دیتادار با فرمت Xapk توسط XAPK Installer -

آکاایران: زوم اپ: نصب بازی های دیتادار با فرمت Xapk توسط XAPK Installer

از این پس کافیست تا با مراجعه به وب سایت ApkPure.com بازی های دیتادار مورد نظرتان را در فرمت XAPK دانلود کنید و بعد از انتقال به گوشی، با اجرای این برنامه اقدام به نصب آن کنید. طریقه کار با این برنامه نیز بسیار ساده بوده و کافیست تا بعد از اجرا روی فایل مورد نظر لمس کنید تا ابتدا به طور خودکار دیتای بازی را به پوشه ی لازم منتقل کنید و سپس فایل نصبی بازی را برای ادامه ی عملیات اجرا کند. همچنین امکان نصب بازی ها و برنامه های عادی نیز توسط این برنامه وجود دارد. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

زوم اپ: نصب بازی های دیتادار با فرمت Xapk توسط XAPK Installer -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: نصب بازی های دیتادار با فرمت Xapk توسط XAPK Installer -

تبلیغات