آکایران :Auto Memory Cleaner
/section>

Auto Memory Cleaner اپلیکیشنی برای پاک سازی حافظه ی رم گوشی است که در مواقع بسیاری باعث افزایش سرعت دستگاه خواهد شد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : گوشی های اندروید از ابتدا با انتقادهایی در رابطه با کند شدن گوشی بعد از مدتی کار با آن همراه بوده است که در طول این زمان نیز بارها دلیل این موضوع بسته نشدن کامل برنامه ها در پس زمینه ی گوشی اعلام شد؛ به این معنا که وقتی شما از اپلیکیشنی خارج می شوید و به نوعی با خروج از آن، پایان کار خود با برنامه ی مذکور را اعلام می کنید، اپلیکیشن مورد بحث در پس زمینه ی گوشی در حال اجرا باقی خواهد ماند که برای درک بهتر این امر کافیست تا به بخش Running App گوشی خود مراجعه کنید تا اپلیکیشن های بسیاری که شاید ساعت ها یا حتی روزها از آخرین استفاده ی شما از آن ها می گذرد را مشاهده کنید که همچنان در پس زمینه ی گوشی در حال اجرا هستند. با کمک اپلیکیشن های جانبی اما می توان تا حدودی این مشکل اندروید را مداوا کرد. اگرچه هیچ کدام از راه های معرفی شده تاثیر دائمی روی این مشکل نخواهند داشت، اما با این حال تاثیر موقتی آن ها نیز در بسیاری از مواقع بسیار مفید و چشمگیر خواهد بود. Auto Memory Cleaner اپلیکیشنی در همین زمینه است که می تواند با پاک سازی رم گوشی و بستن برنامه های بی استفاده، سرعت گوشی شما را بهبود بخشد.

زوم اپ: پاکسازی حافطه ی رم با Auto Memory Cleaner -

آکاایران: زوم اپ: پاکسازی حافطه ی رم با Auto Memory Cleaner

البته نکته ی مثبتی که در Auto Memory Cleaner وجود دارد امکان انجام خودکار پاکسازی است که به لطف آن می توانید تاثیر موقتی این برنامه را به صورت دائمی تبدیل کنید؛ به این صورت که می توانید در تنظیمات برنامه، انجام خودکار این عمل را روی روشن شدن صفحه ی گوشی قرار دهید تا از این پس هر هنگام که قصد استفاده از گوشی خود را داشتید، با روشن شدن صفحه، عملیات پاکسازی نیز انجام شود تا با یک گوشی تازه نفس و بهینه تر مواجه شوید. بدیهی است که این اپلیکیشن و تمام نمونه های مشابه آن جنبه کمکی داشته و قادر به رفع کامل چنین مشکلاتی نخواهند بود؛ با این حال اگر از سرعت پایین گوشی خود کلافه شده اید، پیشنهاد می کنیم یک شانس به اپلیکیشن Auto Memory Cleaner بدهید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: پاکسازی حافطه ی رم با Auto Memory Cleaner -
زوم اپ: پاکسازی حافطه ی رم با Auto Memory Cleaner -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: پاکسازی حافطه ی رم با Auto Memory Cleaner -

تبلیغات