نسخه جدید گوگل کروم باتری کمتری مصرف می کند -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسخه جدید گوگل کروم باتری کمتری مصرف می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :گوگل گروم
/section>

بعد از اعتراضات زیاد کاربران مبنی بر تاثیر زیاد مرورگر کروم روی باتری دستگاه های قابل حمل، گوگل تصمیم گرفت تا با ارائه ی یک سری بهینه سازی های این مشل را بر طرف کند. نسخه ی جدید این مرورگر منتشر شده و گفته می شود از نظر عملکرد و مصرف شارژ باتری پیشرفت های چشمگیری داشته است.

بنا به گزارش آکاایران : به نظر می رسد گوگل میزان مصرف باتری مرورگر کروم در دستگاه های قابل حمل از جمله لپ تاپ ها را جدی گرفته و به همین منظور سعی کرده میزان مصرف صفحات از حافظه ی رم را به طور متوسط ۱۰ درصد کاهش دهد. این کمپانی در وبلاگ خود نوشته نتیجه ی این کار در اپلیکیشن های پیچیده ی وب قابل توجه بوده و به عنوان مثال در جی میل نزدیک به یک چهارم حافظه ی رم که توسط تب مرورگر اشغال شده آزاد می شود.

همچنین کروم با عدم پشتیبانی از انیمیشن های فلش میزان مصرف باتری را کاهش داده است. هنگام کار نیز برخی کاربران با مشکلات زیادی چون بسته شدن یا کرش کردن ناگهانی کروم روبرو می شدند، اما حالا امکان بازیابی سریع تر تب های فعال فراهم شده و می توانید دوباره بدون نیاز به بارگذاری مجدد تمامی محتوا به کار خود ادامه دهید.

البته هنوز مشکل مصرف باتری به صورت کامل حل نشده و به نظر می رسد گوگل راهی طولانی را در پیش دارد. ولی با توجه به بروزرسانی جدید می توان فهمید مانتن ویویی ها برای برطرف کردن مشکلات مرورگر کروم کاملا جدی و مصمم هستند.

حامی غفاری

منبع :

نسخه جدید گوگل کروم باتری کمتری مصرف می کند

نسخه جدید گوگل کروم باتری کمتری مصرف می کند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات