آکایران :Infltr
/section>

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک عکس است که در  زمان به اشتراک گذاشتن تصاویر، گزینه های محدودی برای ویرایش آن ها در اختیار شما قرار می دهد. اما گزینه های ادیت عکس و فیلتر های اضافه شده به اینستاگرام هنوز محدود هستند. اپلیکیشن Infltr مدعی است می تواند تا ۵.۱ میلیون رنگ منحصر به فرد را برای ادیت تصاویر در اختیار شما قرار دهد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : این روز ها اپلیکیشن های شبکه اجتماعی عکس همچون اینستاگرام بسیار محبوب شده اند و بسیاری از دارندگان گوشی های همراه هرگاه عکس تازه ای می گیرند یا تصویر جالبی دریافت می کنند، در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارند. تغییر رنگ و فیلتر عکس هایی که قصد به اشتراک گذاری آن ها را داریم بسیار مهم هستند و هر کدام حتی می توانند حالت های روحی مختلف را انتقال دهند. از این رو بسیاری در زمان به اشتراک گذاری تصاویر دوست دارند ترکیب رنگ ها را تغییر دهند.  

زوم اپ: میلیون ها گزینه ویرایش تصویر در اینستاگرام با اپلیکیشن Infltr -

آکاایران: زوم اپ: میلیون ها گزینه ویرایش تصویر در اینستاگرام با اپلیکیشن Infltr

با اپلیکیشن Infltr تنها لازم است انگشت خود را بر روی رنگ های مختلف از هر جهت حرکت دهید تا به بهترین ترکیب رنگ در تصویر خود دست یابید. برای اینکه مشخص باشد با تکان دادن انگشت خود بر روی ترکیب های مختلف، رنگ عکس به چه شکل تغییر می کند، سایه ای دایره ای شکل از ترکیب رنگی که انگشت شما روی آن حضور دارد، در زیر  انگشت نقش خواهد بست. اگر زیاد در اینستاگرام فعالیت دارید یا اینکه کلا در زمان اشتراک گذاری تصاویر زیاد به ترکیب رنگ های مختلف عکس توجه می کنید، اپلیکیشن Infltr با ۲ دلار از فروشگاه اپ استور اپل قابل دانلود است.

امین فیض پور

منبع : زوم اپ: میلیون ها گزینه ویرایش تصویر در اینستاگرام با اپلیکیشن Infltr -

تبلیغات