آکایران :News
/section>

"اخبار" اپلیکیشنی ایرانی برای گوشی های ویندوزفون است که به کمک آن می توانید در محیطی ساده و روان، به مطالعه ی جدیدترین اخبار روز بپردازید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : با توجه به میزان گسترش خدمات اینترنتی و همچنین گجت های همراه، قابل پیش بینی بود که یکی از پراستفاده ترین خدمات آنلاین به اخبارها اختصاص داده شود. مبحثی که به دلیل شامل شدن موضوعات بسیاری مانند فناوری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی و... مخاطب های بسیار زیادی در سرتاسر کشور دارد. اگر شما هم از کاربرانی هستید که اخبار را به طور روزانه دنبال می کنید، اپلیکیشن "اخبار" انتخابی مناسب برای شما خواهد بود که مخصوص گوشی های ویندوزفونی طراحی شده است و قادر است جدیدترین اخبار را در محیطی استاندارد در اختیار شما بگذارد. اگر از کاربران قدیمی ویندوزفون باشید احتمالا با نسخه های قبلی اپلیکیشن "اخبار" آشنا بوده اید. این اپلیکیشن در جدیدترین بروزرسانی خود به نسخه ی ۴.۶ پیشرفت فوق العاده ای در رابط کاربری و محیط اپلیکیشن به وجود آورده است که همین موضوع استفاده از آن را دو چندان لذت بخش خواهد کرد.

زوم اپ: مرجع کامل اخبار روز در ویندوزفون با اپلیکیشن

آکاایران: زوم اپ: مرجع کامل اخبار روز در ویندوزفون با اپلیکیشن "اخبار"

شما در این اپلیکیشن به بیش از ۱۷۰ منبع خبری در ۱۸ دسته بندی مختلف دسترسی خواهید داشت و به لطف آخرین آپدیت برنامه، به مطالب وب سایت های ورزش۱۱، طرفداری، یک پزشک و الف نیز دسترسی خواهید داشت. ذخیره ی اخبار به صورت خودکار، به اشتراک گذاری و مشاهده ی خبر در وب سایت مربوطه، امکان افزودن سایت توسط کاربر، پشتیبانی کامل از کاشی زنده، وجود ۵ قالب مختلف برای مشاهده ی اخبار و وجود بخش های جانبی همچون روزنامه ها، جدول لیگ و نتایج زنده ی مسابقات فوتبال، قیمت ارز، سکه، دلار، محصولات دیجیتال و مواد غذایی و... تنها بخشی از ویژگی های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می آیند.

زوم اپ: مرجع کامل اخبار روز در ویندوزفون با اپلیکیشن
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: مرجع کامل اخبار روز در ویندوزفون با اپلیکیشن

تبلیغات