آکایران :Accupedo Pedometer
/section>

Accupedo Pedometer اپلیکیشنی برای شمارش قدم ها و مناسب برای ورزشکارانی است که قصد پیاده روی و نظارت بر جزئیات را دارند که تعداد گام های شما و همچنین کالری سوزانده شده را محاسبه خواهد کرد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : پیاده روی یکی از ساده ترین و موثرترین راه های ورزش کردن است که هر فردی در جامعه حتی افراد سالخورده، می توانند با انجام آن، علاوه بر حفظ تندرستی، به سوخت و ساز بدن خود نیز کمک کنند. اگر از افرادی باشید که قصد چربی سوزی دارید، حتما با مزیت های فوق العاده تاثیرگذاری قدم زدن در این امر با خبر هستید. در این شرایط فرد باید در روز حداقل یک بازه ی زمانی مشخص را به قدم زدن اختصاص داده تا به مرز چربی سوزی بدن برسد و بنابراین، داشتن کنترلی دقیق روی مدت زمان پیاده روی یا مسافت طی شده امری ضروری برای این افراد خواهد بود. Accupedo Pedometer اپلیکیشنی برای گوشی های موبایل است که با استفاده از سنسورهای ژیروسکوپ گوشی، و البته با برخورداری از یک الگوریتم پیشرفته در محاسبه، قدم های شما را شمارش خواهد کرد که نصب آن حتی برای افرادی که قصد پیاده روی های منظم را ندارند نیز می تواند جالب توجه باشد تا از میزان قدم های خود در طول روز با خبر شوند.

زوم اپ: محاسبه تعداد قدم ها و کالری سوزانده شده با Accupedo Pedometer -

آکاایران: زوم اپ: محاسبه تعداد قدم ها و کالری سوزانده شده با Accupedo Pedometer

نحوه ی عملکرد Accupedo Pedometer به این صورت است که با فعال کردن آن، کافیست گوشی را در جیب شلوار خود قرار دهید و بدون هیچ کار اضافه ای، پیاده روی خود را آغاز کنید. این اپلیکیشن در پس زمینه ی گوشی، تمام جزئیات مربوط به سنسور حرکتی گوشی را تحت نظر خواهد گرفت و با الگوریتم های پیشرفته ای که برای محاسبه ی قدم ها در آن قرار گرفته است، تعداد قدم های شما را در طول مدت فعال بودن شمارش خواهد کرد. نکته ی جالب در این اپلیکیشن نیز نمایش مواردی همچون میزان مسافت طی شده، مدت زمان صرف شده برای تعداد قدم ها، کالری مصرف شده و... در کنار تعداد قدم ها است. اگر فکر می کنید چنین اپلیکیشنی برای شما کارآمد خواهد بود می توانید از طریق لینک های زیر نسخه ی رایگان این برنامه را دانلود کنید.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: محاسبه تعداد قدم ها و کالری سوزانده شده با Accupedo Pedometer -

تبلیغات