آکایران :Textifier
/section>

Textifier اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که در زمینه ی ویرایش عکس و همچنین اضافه کردن متون دلخواه به تصاویر فعالیت دارد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : Textifier وظیفه ی ویرایش عکس های شما را بر عهده خواهد داشت. این اپلیکیشن ده ها افکت و فیلتر مختلف را در اختیار شما قرار می دهد تا به کمک آن به عکس های خود، جلوه ی تازه ببخشید. اما Textifier به همین افکت ها خلاصه نشده است و درواقع تمرکز اصلی آن، در زمینه ی اضافه کردن متن به عکس ها است. احتمالا در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی بارها با عکس هایی مواجه شده اید که روی آن نوشته ای درج شده است. اگر شما نیز علاقه مند به تولید چنین عکس هایی، بدون نیاز به کامپیوتر دارید، Textifier می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

زوم اپ: اضافه کردن متون مختلف به عکس ها در ویندوزفون با اپلیکیشن Textifier -

آکاایران: زوم اپ: اضافه کردن متون مختلف به عکس ها در ویندوزفون با اپلیکیشن Textifier

عملکرد Textifier به این صورت است که بعد از فراخوانی عکس مورد نظر در این اپلیکیشن، ابزارهای مختلفی همچون اضافه کردن متن، تغییر فونت و رنگ و... در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما باید ابتدا متن خود را نوشته و موقعیت مکانی آن را روی عکس تنظیم کنید. سپس از میان ده ها فونت موجود، قلم مورد نظرتان را انتخاب کنید. Textifier از نوشته های فارسی نیز پشتیبانی می کند اما فونت های موجود در برنامه، تنها برای زبان انگلیسی در نظر گرفته شده اند و اگر قصد نوشتن جمله ای فارسی را روی عکس ها دارید، باید به همان فونت پیش فرض گوشی بسنده کنید. Textifier به صورت پرداخت درون برنامه ای منتشر شده است به طوری که استفاده از تمامی افکت ها و همچنین عدم مشاهده ی تبلیغات، نیازمند پرداخت مبلغی جداگانه خواهد بود. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

زوم اپ: اضافه کردن متون مختلف به عکس ها در ویندوزفون با اپلیکیشن Textifier -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: اضافه کردن متون مختلف به عکس ها در ویندوزفون با اپلیکیشن Textifier -

تبلیغات