آکایران :send
/section>

Send، اپلیکیشنی از تیم Microsoft Garage است و در زمینه ی ارسال ودریافت ایمیل ها با روشی کاملا متفاوت فعالیت دارد که چندی پیش برای آی او اس منتشر شد و هم اکنون نیز در دسترس کاربران اندروید قرار گرفته است. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : همانطور که می دانید اپلیکیشن Send با وجود آنکه از محیطی بسیار مشابه با اپلیکیشن های پیام رسان برخوردار است، تنها در زمینه ی ارسال ایمیل فعالیت داشته و دروقع می توان گفت قصد آن، هرچه ساده تر کردن ارسال ایمیل است. به این معنا که در اپلیکیشن Send نیازی به وارد کردن موضوع، امضا یا... نخواهید داشت چراکه هدف مایکروسافت از اپلیکیشن Send، ارسال سریع تر و روان تر ایمیل های روزانه بوده است. نکته ی فوق العاده جالب دیگری که در Send وجود دارد این است که شما می توانید وقتی شخصی در حال پاسخدهی به ایمیل شما است وضعیت او را در حال typing مشاهده کنید که پیش از این تنها در اپلیکیشن های پیام رسانی آنلاین آن را مشاهده کرده بودیم و حضور آن در مبحث ایمیل ها، بسیار شگفت آور است.

زوم اپ: نسخه ی اندرویدی اپلیکیشن Send در پلی استور منتشر شد -

آکاایران: زوم اپ: نسخه ی اندرویدی اپلیکیشن Send در پلی استور منتشر شد

همانند نسخه ی iOS، اپلیکیشن Send در اندروید نیز وابسته به Office365 است و تنها کاربرانی قادر به استفاده از Send خواهند بود که دارای یک اکانت Office 365 business/school باشند. اما اگر به خاطر داشته باشید یکی از موضوعاتی که این اپلیکیشن را با دیگر نمونه های تولید شده توسط Garage Team متمایز می کند، قول انتشار آن برای ویندوزفون بود که این تیم همزمان با انتشار نسخه ی اندرویدی، از وضعیت نسخه ی ویندوزفونی نیز خبر داده است و ضمن گفتن این جمله که "در حال کار بر روی آن هستیم" قول انتشار آن در آینده ی نزدیک را داده است. برای دانلود اپلیکیشن Send می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: نسخه ی اندرویدی اپلیکیشن Send در پلی استور منتشر شد -

تبلیغات