آکایران :Move to iOS
/section>

Move to iOS اولین اپلیکیشن اندرویدی اپل به حساب می آید که قادر است تمامی اطلاعات شما را از یک گوشی اندرویدی، به آیفون جدیدتان منتقل کند. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : مدت ها است که اندروید اپلیکیشن های مختلفی برای جلب توجه کاربران آی او اس و ویندوزفون طراحی و منتشر می کند که با هرچه آسان تر کردن انتقال اطلاعات به گوشی جدید اندرویدی، کاربران غیر اندرویدی را مورد هدف قرار داده است. ویندوزفون نیز مدتی قبل از این سیاست کاری استقبال کرد و اپلیکیشنی مخصوص برای انتقال از دیگر پلتفرم ها به ویندوزفون ساخت تا این سیستم عامل نیز، میانبری برای سوئیچ کردن سیستم عامل ها داشته باشد.

هم اکنون، بعد از مدت ها سرانجام اپل نیز پا به این عرصه گذاشته و با منتشر کردن اپلیکیشن اندرویدی Move to iOS ملیون ها کاربر اندرویدی را مورد هدف قرار داده است تا بتواند با هرچه آسان تر کردن این کوچ، اندرویدی ها و ویندوزفونی ها را ترغیب به استفاده از اکوسیستم خود کند. درواقع Move to iOS اولین اپلیکیشن اندرویدی این کمپانی به حساب می آید که امری جالب توجه بوده و نوید آن را می دهد که شاید همانند پروژه ی Garage مایکروسافت، در آینده اپلیکیشن های بیشتری را از سوی اپل برای گوشی های اندروید شاهد باشیم.

زوم اپ: اولین اپلیکیشن اندرویدی کمپانی اپل با نام Move to iOS -

آکاایران: زوم اپ: اولین اپلیکیشن اندرویدی کمپانی اپل با نام Move to iOS

در Move to iOS شما قادر به انتقال مواردی همچون شماره تلفن ها، پیامک ها، عکس ها و ویدئوهای ثبت شده با دوربین، بوکمارک ها، اطلاعات تقویم و ... خواهید بود و درواقع می توان گفت که هرچیزی که در اندروید برای شما مهم بوده است، می توانید به آسانی چند کلیک به آیفون جدید خود منتقل کنید. نکته ی جالب ماجرا نیز عدم نیاز به ارتباط اینترنتی برای انجام این انتقال است به طوری که با وصل شدن به یک شبکه ی WiFi یکسان، می توانید این اطلاعات را بین دو گوشی به اشتراک بگذارید. این عملکرد شبیه به اپلیکیشن Zapya یا ShareIT خواهد بود با این تفاوت که همه چیز را به طور خودکار به بخش های مربوطه منتقل خواهد کرد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: اولین اپلیکیشن اندرویدی کمپانی اپل با نام Move to iOS -

تبلیغات