آکایران :Magic River
/section>

Magic River یکی از جدیدترین بازی های Ketchapp است که در آن شما کنترل قایقی را در دست دارید و  باید بدون برخورد به سنگ های رودخانه، رکوردهای مختلفی ثبت کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : روندی که Ketchapp در ساخت بازی های موبایل در پیش گرفته است بسیار جالب توجه است به طوری که شاید اغراق نباشد اگر بگوییم این تیم یکی از پرکارترین گروه های بازی سازی موبایل است. بر خلاف تیم های دیگر که وقت خود را صرف ساخت تعداد کم بازی، اما با گرافیک های حرفه ای می کنند، Ketchapp چندان علاقه ای به این بازی های شلوغ و گرافیکی ندارد و اکثر بازی های ساخته شده توسط این تیم، از گرافیک های ساده و کنترل آسانی برخوردارند و به صورت Endless و رکوردی طراحی شده اند. Magic River نیز یکی دیگر از بازی های جذاب این تیم است که همانند عناوین پیشین Ketchapp سادگی در آن حرف اول را می زند.

زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River -

آکاایران: زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River

در این بازی شما در نقش یک قایقران هستید که باید با کنترل قایق خود، مسیر را بدون برخورد به سنگ ها طی کرده و تا جایی که می توانید کسب امتیاز کنید. کنترل بازی بسیار ساده تر از چیزیست که فکرش را کنید. تنها عمل شما در این بازی Tap کردن روی صفحه است. با یک بار لمس، قایق به سمت راست، و با لمس بعدی قایق به سمت چپ تغییر مسیر می دهد و شما باید با کنترل مناسب و تغییر مسیرهای به موقع، مسیر خود را طوری تنظیم کنید که از میان سنگ ها عبور کنید. Magic River به فکر علاقه مندان به آیتم های شخصی ساز نیز بوده و ده ها قایقران و چند رودخانه ی متفاوت را نیز در بازی گنجانده است که با جمع آوری الماس ها، قابل آزاد سازی هستند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River -
زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River -
زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ:ماجراجویی رودخانه ای با Magic River -

تبلیغات